Reklama

Reklama

Finalistka "Top Model" 40. najpiękniejszą twarzą świata

Karolina Pisarek, finalistka 5. edycji programu "Top Model", pochwaliła się, że zajęła 40. miejsce w corocznym rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Jest jedyną Polką w tym zestawieniu. Choć nie jest to jej debiut w rankingu sporządzanym przez niezależną organizację TC Candler, nigdy nie zajęła tak wysokiej lokaty.

Karolina Pisarek ma powody do dumy

"To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest piękniejsze!" - Karolina Pisarek podzieliła się na Instagramie swoim najnowszych sukcesem. W ubiegłym roku była na 50. miejscu, a dwa lata temu na 91. W najnowszej edycji Polka wyprzedziła m.in. Arianę Grande (86).

Zestawienie, na które się powołuje, to ranking "The 100 Most Beautiful Faces". Przygotowuje go organizacja TC Candler, która uwzględnia głosy niezależnych krytyków rozsianych po całym świecie. Ranking publikowany jest od 30 lat. Nie jest on jedynie plebiscytem popularności, chodzi w nim też o zapoznanie opinii publicznej z nowymi, ciekawymi twarzami. Są w nim zarówno wielkie gwiazdy, jak i osoby dopiero rozwijające światową karierę.

Reklama

Obecnie właścicielką najpiękniejszej twarzy na świecie jest Yael Shelbia. Co ciekawe, ta 19-latka odbywa obecnie obowiązkową służbę wojskową w izraelskiej armii. Trafiła do Sił Powietrznych.

Pisarek weszła do show-biznesu dzięki programowi "Top Model" w 2015 roku. Zajęła drugie miejsce w piątej edycji show. Później brała udział w programie "Ameryka Express 2" - tu okazała się najlepsza. Na Instagramie śledzi ją 883 tys. osób. Ma 23 lata.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje