Reklama

Finaliści "Love Island" rozstali się?

Finaliści trzeciej edycji "Love Island" już się rozstali? Ich milczenie zaczęło wywoływać u fanów podejrzliwość. W końcu zabrali głos i rozwiali wszelkie wątpliwości.

Waleria Szewczyk i Piotrek Jakimczuk zakochali się w sobie na planie trzeciej edycji randkowego reality show "Love Island. Wyspa miłości". Udało im się dotrzeć do samego finału, jednak programu ostatecznie nie wygrali, ustępując Caroline Juchniewicz i Mateuszowi Zacharczukowi.

Zdobywcy drugiego miejsca byli jednak zgodni, że po powrocie ze słonecznej Hiszpanii chcą rozwijać swoją relację. Na początku byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych, Waleria pochwaliła się nawet, że zdecydowała się wytatuować sobie doskonale znane fanom "Love Island" słowa Piotrka.

Reklama

Kiedy finaliści "Love Island" zaczęli rzadziej pokazywać się razem w sieci, ich obserwatorzy nieco się zaniepokoili. Pod najnowszym zdjęciem na profilu uczestniczki reality show Polsatu jedna z internautek postanowiła napisać wprost o swoich podejrzeniach.

"Dziwne, że nie spędzacie urodzin Piotrka razem" - skomentowała fanka. "Może następna para, która się rozstała", "No właśnie, czyżby granie pod publikę się skończyło?" - posypały się kolejne komentarze.

Wtedy zareagowała sama Waleria. "Nie martw się" - odpisała tylko.

Choć niedawna wypowiedź Walerii nie wszystkich przekonała, to najnowsza aktywność Piotrka zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Finalista programu "Love Island" za pośrednictwem InstaStories udostępnił fotografię, która przedstawia splecione dłonie. By nie pozostawić żadnych niedomówień, oznaczył profil swojej ukochanej. Wygląda zatem na to, że fani na razie mogą być spokojni o ich związek.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 3
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy