Reklama

Filmy, seriale i sport w święta

Na okres świąteczny oraz Sylwestra TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport oraz TVP Seriale przygotowały zarówno kinowe hity, jak i ulubione seriale, reportaże oraz relacje sportowe.

TVP1

Reklama

22 grudnia TVP1 pokaże świąteczne perypetie detektywa w sutannie, czyli "Ojca Mateusza". W Wigilię od rana Jedynka zaprasza małych i dużych widzów na "Magiczną gwiazdkę", czyli wizytę u Św. Mikołaja i Smerfów, a po południu na "Kolędy od serca" - wzruszający koncert kolęd i piosenek świątecznych, wykonanych przez znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Pierwszego dnia świąt w programie "Jaka to melodia?" specjalni zawodnicy wygrają pieniądze, które przekażą potrzebującym dzieciom. Podczas koncertu "Cała Polska śpiewa kolędy", widzowie będą mogli wspólnie kolędować, razem ze znanymi artystami.

W Sylwestra w dobry nastrój postarają się wszystkich wprowadzić: Urszula Dudziak, Magda Mielcarz i Natalia Kukulska - w programie "Lubię to!". A po sylwestrowej zabawie widzowie będą mogli pokibicować skoczkom narciarskim w turnieju narciarskiego w Garmisch - Partenkirche.

TVP1 zaprasza także do obejrzenia m.in. "Ojca panny młodej 2", "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata". W Sylwestra W Jedynce nie zabraknie "Sylwestrowego maratonu filmowego", w którym m.in. "Pretty Woman" i "Taxi 4".

TVP2

W Święta Dwójka zaprasza do oglądania oferty familijnej, m.in. "Pierwsza gwiazdka Świętego Mikołaja", "Pankot Kotpan przedstawiają - Naparstek Pana Boga", "Święty Mikołaj" z Jerzego Stuhra i Macieja Stuhra, "Koń Świętego Mikołaja" oraz "Kasia Ballou", z Jane Fonda, Lee Marvinem, Nat King Cole w rolach głównych.

Rodzinne Święta z Telewizją Polską urozmaici widowisko muzyczno-kabaretowe "Smuteczek, czyli ostatni naiwni" w reżyserii Macieja Stuhra oraz spotkanie znanych rodaków w programie "Między nami Polakami" gdzie gospodarzem będą Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Ponadto Dwójka przygotowała specjalne wydania "Familiady" i "Szansy na sukces", a także niezwykle rodzinny koncert kolęd "Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011".

Na najlepszą zabawę w Sylwestra Dwójka zaprasza do Wrocławia koncert z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.

TVP Info

Dziennikarze TVP Info, kanału informacyjnego Telewizji Polskiej, będą relacjonować najważniejsze świąteczne i noworoczne uroczystości. Stacja połączy się z wybranymi miastami w Polsce, w których reporterzy opowiedzą o bożonarodzeniowych uroczystościach w regionie.

Korespondenci zagraniczni pokażą, jak świętuje się Boże Narodzenie i Nowy Rok w Brukseli, Moskwie, Nowym Jorku i w Rzymie. Z Prognoz Pogody widzowie dowiedzą się, czy w Wigilię mogą liczyć na śnieg czy święta będą raczej deszczowe i jak ukształtuję się pogoda w głównych polskich miastach.

W "Info Dzienniku" podsumowane zostaną wydarzenia mijających dni. Prowadzącymi będą: Diana Rudnik, Danuta Dunin-Holecka, Marek Czyż, i Jarosław Kulczycki.

TVP Sport

Jak co roku na widzów czekają emocje związane z Turniejem Czterech Skoczni w skokach narciarskich i cyklem Tour de Ski w biegach narciarskich. Kamil Stoch i jego koledzy oraz Justyna Kowalczyk mogą sprawić, że w Nowy Rok widzowie wejdą z jeszcze lepszymi humorami.

28 i 29 grudnia kanał sportowy Telewizji Polskiej pokaże Puchar Świata w narciarstwie alpejskim w Lienzu - gigant i slalom kobiet. 29 grudnia na widzów czekają emocje hokejowe - finał Pucharu Polski.

Oprócz tego na kibiców czeka wiele programów podsumowujących 2011 rok, na czele z programem "Przeżyjmy to jeszcze raz - 2011 rok w sporcie". Stacja powtórzy także triumfy sportowców w mijającym roku - jak choćby Mai Włoszczowskiej w kolarstwie górskim czy Pawła Wojciechowskiego.

TVP Seriale

Serialowe przeboje Telewizji Polskiej - "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "Czas honoru" oraz kultowe seriale polskie - "Czterdziestolatek", "Zmiennicy" i zagraniczne m.in. "Z Archiwum X", "Cudowne lata", najnowsze seriale produkowane przez TVP jak "Rezydencja" oraz ulubione telenowele ("M jak miłość") - to tylko niektóre propozycje kanału TVP Seriale na Boże Narodzenie, Sylwestra i Nowy Rok.

Widzowie zobaczą także serialowe wersje kinowych przebojów: "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana oraz "Janosik. Prawdziwa historia" w reżyserii Kasi Adamik i Agnieszki Holland.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

MediaRun.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sportowe | TVP2 | info | TVP | TVP Info | filmy | TVP Sport | TVP Seriale | sport | seriale | Święta Bożego Narodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje