Reklama

Reklama

Filip Chajzer walczy z depresją? Poruszające wyznanie

Filip Chajzer wyznał, że od ponad roku walczy z depresją. Dziennikarz "Dzień dobry TVN" poinformował, że poddaje się terapii i stosuje leki.

Filip Chajzer wyznał, że od ponad roku walczy z depresją. Dziennikarz "Dzień dobry TVN" poinformował, że poddaje się terapii i stosuje leki.
Filip Chajzer w poruszającym poście opowiedział o swoich zmaganiach z depresją /TRICOLORS/EAST NEWS /East News

Filip Chajzer jest obecnie jednym z najpopularniejszych prezenterów programu "Dzień Dobry TVN". Razem z Magorzatą Ohme tworzą elektryzujący duet. 

Chajzer słynie z ciętego języka i dużego zaangażowania w akcje charytatywne. Ostatnio m.in. dzięki jego zaangażowaniu i nagłośnieniu sprawy, udało się zebrać 9,5 mln złotych dla potrzebującego chłopca. W poście na Facebooku dziennikarz obwieścił sukces i podziękował wspierającym. Sprawa chorego Wiktora sprawiła, że prezenter zdecydował się podzielić z fanami osobistym wyznaniem. 

Filip Chajzer o depresji

"Wiktor. Chcę Ci podziękować. Nawet nie wiesz jak jesteś dla mnie ważny. To będzie osobiste. Od stycznia zeszłego roku mierzę się z depresją. Tylko moja rodzina i przyjaciele do tej pory wiedzieli na jakie dno ludzkiej psychiki spadłem. Terapia, leki. Poczucie własnej wartości na poziomie mułu. Strach przed wyjściem na ulice, Himalaje wysiłku żeby stanąć przed kamerą" - wyznał Filip Chajzer.

Reklama

Dziennikarz przekazał także, że wpływ na jego stan psychiczny, miał hejt, który go dosięgnął. 

"Styczeń 2020 to tysiące komentarzy dziennie o tym, że powinienem się zabić, że jestem nic nie warty, że jakiś człowiek z jutuba ma rację. Nawet, kiedy wiesz, że nie możesz tego czytać to jest wszędzie. Zmasowany atak, który zniszczył mi soft. Do dziś go do końca nie poskładałem. Często słyszę, że nawet kiedy się uśmiecham zdradzają mnie oczy. I tak pewnie jest " - dodał w emocjonalnym wpisie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL