Reklama

Filip Chajzer w ogniu krytyki. Widzowie "Dzień Dobry TVN" oburzeni

Filip Chajzer po raz kolejny w ogniu krytyki. W sieci pojawiała się ogromna ilość negatywnych komentarzy skierowanych w stronę dziennikarza, po tym jak w programie "Dzień Dobry TVN" wypowiedział się on na temat planowania potomstwa.

Filip Chajzer przed studiem "Dzień Dobry TVN"

To już nie pierwszy raz, gdy na dziennikarza spada fala krytyki. Jakiś czas temu w sieci rozpętała się prawdziwa burza po tym, jak Chajzer zażartował na wizji z ludzi miewających napady paniki. Zachowanie dziennikarza w "Dzień Dobry TVN" oburzyło internautów, którzy zarzucili mu niestosowne zachowanie.

Reklama

Teraz dziennikarz po raz kolejny podpadł widzom śniadaniówki. Chajzer razem Małgorzatą Ohme rozmawiali z jednymi z gości programu - młodym małżeństwem. Prowadzący podczas ich wizyty pytali między innymi o potomstwo. Para w odpowiedzi przyznała, że nie doczekała się jeszcze dzieci tłumacząc, że nie zawsze jest to takie łatwe. Chajzer skomentował ich odpowiedź słowami: "Nie jest to też takie trudne".

W dzisiejszych czasach bardzo dużo mówi się o niepłodności i poucza się ludzi, by nie zadawali kobietom niezręcznych pytań na temat planowania dzieci i ciąży. Wypowiedź Chajzera spotkała się więc z falą krytyki. Pod ostatnim zdjęciem na oficjalnym profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, w których oburzeni widzowie zwrócili się do dziennikarza.

"Panie Filipie, jeśli spłodzenie potomstwa nie jest takie trudne to może przejdzie się Pan do klinik niepłodności. Zapewniam, że nie jest tam pusto" - brzmiał jeden z komentarzy.

"Brak słów... W dobie kiedy niepłodność jest dramatem tak wielu par i kiedy co raz więcej osób zwraca na to uwagę DDTVN i Pan Chajzer dalej promują żałosne, raniące pytania o dziecko jako coś normalnego. Zdziwiłby się Pan jak trudne może być doczekanie się dziecka. Brak słów po prostu na takie zachowanie" - zauważył inny internauta.

Chajzerowi zarzucono także brak taktu. "Pytanie o planowanie potomstwa.... nóż się w kieszeni otwiera, że nadal można o to pytać i to w programie tv. Zero taktu!!!!!!!" - brzmiał kolejny negatywny komentarz.

Dziennikarz "DDTVN" nie jest ulubieńcem internautów. "Brak słów na pytania o potomstwo! Zachowanie Filipa Chajzera poniżej jakiejkolwiek krytyki. Z resztą zachowanie obydwojga prowadzących. Takie pytania bolą!" - napisał ktoś pod postem na profilu "Dzień Dobry TVN".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje