Reklama

Filip Chajzer w ogniu krytyki. Widzowie "Dzień Dobry TVN" oburzeni

Filip Chajzer po raz kolejny w ogniu krytyki. W sieci pojawiała się ogromna ilość negatywnych komentarzy skierowanych w stronę dziennikarza, po tym jak w programie "Dzień Dobry TVN" wypowiedział się on na temat planowania potomstwa.

Filip Chajzer po raz kolejny w ogniu krytyki. W sieci pojawiała się ogromna ilość negatywnych komentarzy skierowanych w stronę dziennikarza, po tym jak w programie "Dzień Dobry TVN" wypowiedział się on na temat planowania potomstwa.
Filip Chajzer przed studiem "Dzień Dobry TVN" /VIPHOTO /East News

To już nie pierwszy raz, gdy na dziennikarza spada fala krytyki. Jakiś czas temu w sieci rozpętała się prawdziwa burza po tym, jak Chajzer zażartował na wizji z ludzi miewających napady paniki. Zachowanie dziennikarza w "Dzień Dobry TVN" oburzyło internautów, którzy zarzucili mu niestosowne zachowanie.

Teraz dziennikarz po raz kolejny podpadł widzom śniadaniówki. Chajzer razem Małgorzatą Ohme rozmawiali z jednymi z gości programu - młodym małżeństwem. Prowadzący podczas ich wizyty pytali między innymi o potomstwo. Para w odpowiedzi przyznała, że nie doczekała się jeszcze dzieci tłumacząc, że nie zawsze jest to takie łatwe. Chajzer skomentował ich odpowiedź słowami: "Nie jest to też takie trudne".

Reklama

W dzisiejszych czasach bardzo dużo mówi się o niepłodności i poucza się ludzi, by nie zadawali kobietom niezręcznych pytań na temat planowania dzieci i ciąży. Wypowiedź Chajzera spotkała się więc z falą krytyki. Pod ostatnim zdjęciem na oficjalnym profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, w których oburzeni widzowie zwrócili się do dziennikarza.

"Panie Filipie, jeśli spłodzenie potomstwa nie jest takie trudne to może przejdzie się Pan do klinik niepłodności. Zapewniam, że nie jest tam pusto" - brzmiał jeden z komentarzy.

"Brak słów... W dobie kiedy niepłodność jest dramatem tak wielu par i kiedy co raz więcej osób zwraca na to uwagę DDTVN i Pan Chajzer dalej promują żałosne, raniące pytania o dziecko jako coś normalnego. Zdziwiłby się Pan jak trudne może być doczekanie się dziecka. Brak słów po prostu na takie zachowanie" - zauważył inny internauta.

Chajzerowi zarzucono także brak taktu. "Pytanie o planowanie potomstwa.... nóż się w kieszeni otwiera, że nadal można o to pytać i to w programie tv. Zero taktu!!!!!!!" - brzmiał kolejny negatywny komentarz.

Dziennikarz "DDTVN" nie jest ulubieńcem internautów. "Brak słów na pytania o potomstwo! Zachowanie Filipa Chajzera poniżej jakiejkolwiek krytyki. Z resztą zachowanie obydwojga prowadzących. Takie pytania bolą!" - napisał ktoś pod postem na profilu "Dzień Dobry TVN".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy