Reklama

Figurski przeprasza Wojewódzkiego za okładkę "Wprost"

Michał Figurski przeprosił Kubę Wojewódzkiego za okładkę najnowszego numeru tygodnika "Wprost". Dziennikarz twierdzi, że nie wiedział nic o pomyśle redakcji na skonfrontowanie jego wizerunku z osobą gwiazdy TVN-u.

Na okładce "Wprost" znalazło się zdjęcie Figurskiego oraz anonsujący wywiad z nim tekst: "Kończy z chamstwem, zaczyna od nowa". W tle zaś widzimy przekreśloną czerwonym krzyżykiem twarz Wojewódzkiego.

Reklama

"Wygląda na to, że pan redaktor naczelny ma jakieś niezałatwione sprawy, które ku mojemu zdumieniu postanowił sobie za moim pośrednictwem załatwić. Bardzo to infantylne, podobnie zresztą jak pozostały całokształt twórczości. Kuba: Sorry. Sam wiesz najlepiej jaki mamy klimat" -

Figurski napisał wczoraj na Facebooku.

Przypomnijmy, że w lutym Wojewódzki spotkał się z podobną sytuacją. Reagując na umieszczenie swojego zdjęcia na okładce "Newsweeka", napisał list otwarty do redaktora naczelnego tygodnika Tomasza Lisa

"Jest mi po prostu, po ludzku przykro, choć sytuacja jest i śmieszna i żałosna zarazem. Już kilkukrotnie wykorzystywałeś mój wizerunek na okładce 'Newsweeka', cynicznie i w sposób jawnie manipulatorski (...). Dla mnie przestałeś być redaktorem naczelnym, a stałeś się handlarzem. Małym handlarzem" - napisał Wojewódzki.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Okładka "Wprost"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje