Reklama

Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak organizują ślub

Aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert będzie można obejrzeć w piątek, 14 sierpnia, (godz. 20.05) na antenie Polsatu.

Aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert będzie można obejrzeć w piątek, 14 sierpnia, (godz. 20.05) na antenie Polsatu.
Młoda para na tegorocznym Festiwalu Weselnych Przebojów: Krzysztof Hanke i Hanna Żudziewicz /Polsat

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para - Ela Romanowska i Rafał Maserak - zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli, Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej - Hani Żudziewicz.

Zakochany po uszy senior rodu zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tę wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Reklama

W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi Kayah, która zaśpiewa "Prawy do lewego", czy "Po co". Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho przebojami "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok". Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni.

Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego i Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit "Weselny pyton".

Skąd pomysł na Festiwal Weselnych Przebojów?

"Ta muzyka wzrusza, chwyta za serca i porywa tłumy. Ona łączy pokolenia, co najlepiej obrazują przyjęcia weselne" - tłumaczy dyrektor artystyczny Festiwalu Weselnych Przebojów, Robert Klatt.

"Myślę, że ludzi przyciąga moc pozytywnej energii, która płynie ze sceny od artystów, jak i od publiczności, która po prostu chce się bawić. Niektórzy przyjeżdżają do Mrągowa specjalnie tylko po to, żeby być częścią tego wydarzenia. To jest jeden z nielicznych festiwali, na których można zobaczyć tak dużo fantastycznych gwiazd w jednym miejscu, w tym samym czasie. Ludzie, gdy wstają na pierwszym utworze, to siadają dopiero po zakończeniu całej imprezy. Bo tak bardzo chcą się bawić. Teraz też potrzebujemy dużo pozytywnej energii przez to wszystko, co dzieje się wokół nas. Mamy mnóstwo ograniczeń, więc taka chwila - powiedzmy normalności - i dobrej zabawy jest nam bardzo potrzebna" - dodaje prowadząca imprezę Elżbieta Romanowska.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Elżbieta Romanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy