Reklama

Reklama

"Fat Killers": Schudli łącznie 146 kg!

Po zaledwie dwóch miesiącach treningów i diety uczestnicy programu "Fat Killers: Zabójcy Tłuszczu" schudli łącznie 146 kilogramów.

W sobotnim odcinku programu "Fat Killers: Zabójcy tłuszczu" uczestnicy, którzy pod okiem dietetyka Konrada Gacy, postanowili walczyć z otyłością, po raz kolejny stanęli na wadze. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia odchudzania zrzucili łącznie 146 kilogramów!

Do tej pory otyłość nie pozwalała im normalnie funkcjonować i zagrażała zdrowiu, a nawet życiu. Narażeni na wieczne szyderstwa, wytykanie palcem, zajadali swoje smutki w domowym zaciszu. Jazda na rowerze, zabawa z dzieckiem, spacery z ukochanym czy wejście po schodach pozostawały odległymi marzeniami.

Reklama

Dzięki udziałowi w programie ich dotychczasowe problemy zaczynają znikać. Uczestnicy mają coraz lepsze wyniki badań, a proste czynności, które kiedyś sprawiały trudność, wykonują bez większego wysiłku. Ich życie nabiera kolorów i zaczynają patrzeć na siebie bardziej przychylnie.

- Najważniejsze jest to, aby odchudzać się mądrze - mówi Konrad Gaca, trener i dietetyk programu "Fat Killers: Zabójcy Tłuszczu". - Chodzi przede wszystkim o racjonalne podejście do odżywiania przy odpowiedniej ilości ruchu. Jestem przeciwnikiem drastycznych, rygorystycznych diet, głodzenia się i wyczerpujących treningów. Mądre odchudzanie to regularne spożywanie posiłków - dodaje Gaca.

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak obserwowanie, czy uczestnicy programu utrzymają osiągnięta wagę. jak bowiem przestrzega dietetyk 'Fat Killers" - zgubienie zbędnych kilogramów to nie koniec naszej walki.

"Bardzo ważne jest wyprowadzenie z diety. Jeśli ten etap odchudzania nie zostanie zrealizowany, kilogramy zaczną wracać. Po prostu nie można po zobaczeniu na wadze upragnionych cyferek rzucać się na wytęsknione potrawy i liczyć na to, że zachowamy upragnioną sylwetkę. Trzeba sobie dać czas na wprowadzenie do jadłospisu nowych produktów" - kończy Gaca.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fat Killers | fat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy