Reklama

Reklama

​"Farma": Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

Rozpoczęły się castingi do nowego programu Polsatu. "Farma" to program, który doczekał się lokalnych edycji w ponad 20 krajach, teraz czas na Polskę!

Rozpoczęły się castingi do nowego programu Polsatu. "Farma" to program, który doczekał się lokalnych edycji w ponad 20 krajach, teraz czas na Polskę!
"Farma" będzie nowym reality-show Polsatu /Polsat

Takiego reality show na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było.
 
W programie "Farma" kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafi na miesiąc do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Czy pobyt na łonie natury, pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi będą sielanką? Tam nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą... i przetrwać!

Uczestnicy zamieszkają pod jednym dachem i będą musieli nauczyć się współpracować - czeka ich nie tylko ciężka rolnicza codzienność, ale też zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Między mieszkańcami gospodarstwa zawiążą się przyjaźnie, sojusze, a może nawet miłości, ale przede wszystkim będzie liczyła się rywalizacja!

Reklama

Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!

"Farma": Weź udział w castingu do reality-show Polsatu!

Już dziś można wysłać swoje zgłoszenie i zostać jednym z uczestników pierwszej polskiej edycji programu "Farma".

"Farma" będzie polską wersja szwedzkiego formatu "Farmen" z 2001 roku. Lokalne wersje show wyprodukowano w kilkudziesięciu krajach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Farma (Polsat)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL