Reklama

"Familiada": Ale wpadka! Hit internetu!

Takiej kompromitacji uczestników w popularnym teleturnieju jeszcze chyba nie było! W świątecznym wydaniu "Familiady" okazało się, że jedno z pytań jest szczególnie trudne dla odpowiadających. Jak mogli tego nie wiedzieć?

Takiej kompromitacji uczestników w popularnym teleturnieju jeszcze chyba nie było! W świątecznym wydaniu "Familiady" okazało się, że jedno z pytań jest szczególnie trudne dla odpowiadających. Jak mogli tego nie wiedzieć?
"Familiada": Karol Strasburger nie krył zdumienia /AKPA

"Familiada" to popularny teleturniej, znany nie tylko z żartów prowadzącego - Karola Strasburgera, ale także licznych, często zabawnych, wpadek uczestników programu.

Zdarza się, że pytania są dla uczestników trudne i zaskakujące, a odpowiedzi bywają absurdalne. Po świątecznym odcinku "Familiady" internauci mają kolejny powód do śmiechu. Oto hit internetu!

Karol Strasburger zadał uczestnikom pytanie: "Wymień aktorkę lub aktora przedwojennego polskiego kina". Okazało się, że to nie jest takie proste pytanie.

Najpierw jedna z bohaterek teleturnieju powiedziała... Brigitte Bardot, a potem inna osoba dodała... Andrzej Perepeczko! jakież było zdumienie gospodarza teleturnieju!

Reklama

Prawidłowych odpowiedzi było sześć, uczestnikom udało się odgadnąć tylko dwa nazwiska - Polę Negri i Eugeniusza Bodo.

Na profilu stare-kino.pl na Facebooku od razu pojawił się komentarz w tej sprawie.

"Gotowi na deszcz nazwisk usłyszeliśmy (o zgrozo!) odpowiedzi: Brigitte Bardot (!), Pola Raksa, Andrzej (!) Perepeczko, Anna Jantar! Prawidłowe odpowiedzi były tylko dwie: Pola Negri i Eugeniusz Bodo. Na tablicy, jak się okazało, byli jeszcze: Mieczysława Ćwiklińska, Adolf Dymsza, Jadwiga Smosarska, Hanka Ordonówna..." - czytamy we wpisie.

"To było dla nas bolesne przeżycie. Niewiedza, która razi w oczy, a przecież nie chodziło tutaj o specjalistyczną wiedzę z zakresu fizyki jądrowej, a wiedzę o naszej polskiej kulturze i jej filmowych początkach".

Internauci byli dla uczestników bezlitośni. Oto niektóre z komentarzy (pisownia oryginalna).

"Zawodnicy przeszli samych siebie! Odpowiedzi - Marek Perepeczko i Anna Jantar... Nie wiadomo - śmiać się czy płakać".

"Anna Jantar? Boże......... Nie było nas w planach? No to o starożytności nie ma co marzyć. Ależ imponująca wiedza".

"Nieznajomiść odpowiedzi na to pytanie to czysta żenada i wstyd. To jest ignorancja tego, na czym zrodziła się współczesna kultura".

"Andrzej Perepeczko haha. Janosik przewraca sie w grobie. Brigitte Bardot polska aktorka hahahaha".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Familiada | Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy