Reklama

Reklama

"Ewa gotuje" wraca na antenę Polsatu

6 marca na antenę Polsatu wraca kulinarny program "Ewa gotuje". Co tym razem przygotuje dla widzów Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz na planie programu "Ewa gotuje"

Jest tylko jeden taki program o gotowaniu, który nauczy widza wszystkiego oraz tego, że zdrowe równa się pyszne! W kuchni Ewy Wachowicz zawsze jest szybko, smacznie i zdrowo. Ale bywa też gorąco i nie brakuje niespodzianek! Poznajcie pomysły, triki i sekrety kulinarne Ewy Wachowicz. Nowy sezon programu "Ewa gotuje" w sobotnie poranki już od 6 marca w Polsacie. 

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaproponuje przepisy zgodne z filozofią zero waste, wedle której człowiek stara się produkować jak najmniej odpadów, co ma zbawienny wpływ na środowisko. Wszystko powinno odbywać się w rytm naturalnego cyklu życia, więc kuchnia Ewy zostanie podporządkowana porom roku.

Reklama

Najpierw pojawią się potrawy na bazie przetworów. Wczesną wiosną w kuchni królować będą nowalijki. Z kolei maj pozwoli na wyjście do ogrodu i gotowanie na świeżym powietrzu - zarówno w kociołku, jak też na grillu i kuchni ogrodowej.

W okresie poprzedzającym Wielkanoc pojawią się pomysły na potrawy świąteczne, a tuż po na pewno będzie coś lekkostrawnego. Ewa jest mistrzynią w "udomowianiu" nawet najbardziej skomplikowanych receptur, dlatego w premierowych odcinkach nie zabraknie wpływów kuchni światowych. Przede wszystkim jednak w programie "Ewa gotuje" zagoszczą przepisy zaczerpnięte z kuchni polskiej, jednakże z elementami regionalnymi. Ewa Wachowicz wspiera to, co dobre, bo polskie i od lokalnych producentów.

Premiera nowego sezonu "Ewa gotuje" już w sobotę, 6 marca, o 10.10 w Polsacie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa gotuje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje