Reklama

Ewa Farna potwierdza!

"Tak, to oficjalne, będę w 'Bitwie na głosy'. I będę się tym świetnie bawić!" - ogłosiła Ewa Farna na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Pogłoski o udziale niespełna 19-letniej wokalistki w trzeciej edycji muzycznego show TVP pojawiały się już od pewnego czasu. Później tabloidy podawały, że Ewa straciła szansę na angaż w "Bitwie" po feralnym wypadku samochodowym, do którego doprowadziła prowadząc pod wpływem alkoholu.

Reklama

"Możecie ostatnio widzieć sporo szumu, prawdopodobnie negatywnego szumu, w którym nie chce mi się nawet wiedzieć, o co komu chodzi" - skomentowała Ewa Farna na Facebooku.

"Wczoraj pracowałam nad nową piosenką, tylko dobra muzyka może zaprzeczyć wszystkim bzdurom. A ja teraz koncentruje się na jej jakości" - napisała w sobotę (28 lipca).

Ewa Farna w "Bitwie na głosy" poprowadzi drużynę wokalną z Cieszyna. Casting odbędzie się 16 sierpnia.

Dodajmy, że wcześniej oficjalnie potwierdzono już udział Roberta Gawlińskiego (Warszawa), Beaty Kozidrak (Lublin), Andrzeja Piasecznego (Kielce), Libera (Oborniki koło Poznania), Juli (Łomża) oraz Barona i Tomsona z Afromental (Olsztyn). W programie rywalizować będzie w sumie osiem drużyn.

Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje