Reklama

Eva Herzigova jurorką we włoskim "Project Runway"

Czeska top modelka i aktorka Eva Herzigova poprowadzi ruszającą 26 lutego włoską edycję programu "Project Runway" i będzie jednocześnie jedną z jego jurorek. Zapowiedziała, że będzie równie surowa wobec uczestników, jak jest wobec siebie.

40-letnia uwielbiana we Włoszech gwiazda, coraz częściej pojawiająca się też ostatnio na ekranie filmowym, zasiądzie w jury programu dla młodych stylistów obok Tomaso Trussardiego, przedstawiciela znanego na całym świecie domu mody i projektantki Alberty Ferretti.

Reklama

Program nadawać będzie włoska stacja Sky Fox Life, dostępna na płatnej platformie.

"Pracuję od 25 lat, jestem surowa wobec innych, ponieważ jestem również surowa wobec siebie" - podkreśliła Herzigova w wywiadzie dla pisma "Io donna", kobiecego dodatku dziennika "Corriere della Sera".

Top modelka przyznała, że kiedy w wieku 16 lat przyjechała do Paryża, by postawić pierwsze kroki w świecie mody, nie wiedziała prawie nic o świecie.

"Zaproszono mnie na sesję Karla Lagerfelda, inspirowaną Marilyn Monroe, a ja nigdy o niej nie słyszałam. A potem była sesja w stylu Toulouse-Lautrec i znowu to samo" - wspomniała Herzigova. "Musiałam wszystkiego się uczyć. Dlatego w 'Project Runway' jestem surowa wobec uczestników-ignorantów" - podkreśliła.

Opowiedziała, że nie do przyjęcia jest dla niej to, że gdy na planie programu poproszono młodych stylistów o to, by zaprojektowali kreację w stylu lat 80., jedna z uczestników odparła, że nie wie jak, bo nie było jej wtedy na świecie.

"Taka ignorancja mnie porusza, bo ja nie miałam nic i uczyłam się z pokorą, podczas gdy oni dorastali oddychając modą i kulturą, ale nie ma w nich ciekawości i nie wstydzą się tego, że nie wiedzą" - zauważyła Eva Herzigova.

Opowiedziała również, że coraz bardziej podoba jej się gra w filmach. Wkrótce na ekrany wejdzie film "Pohadkar" Vladimira Michalka, który nakręciła w swej ojczyźnie.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eva Herzigowa | Project Runway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje