Reklama

Reklama

Elżbieta Romanowska: W święta nie odmówię sobie pyszności

Boże Narodzenie Elżbieta Romanowska spędzi tradycyjnie w rodzinnym domu. Na wigilijną kolację planuje przygotować śledzie - zamierza zaskoczyć rodzinę oryginalnymi sposobami ich przyrządzenia. Nie odmówi też sobie potraw ugotowanych przez jej mamę. Aktorka liczy, że nadmiar kalorii pomogą jej spalić długie spacery z psami.

Elżbieta Romanowska pracuje do 23 grudnia włącznie, dlatego nie może poświęcić zbyt wiele czasu na świąteczne gotowanie

Zdaniem Elżbiety Romanowskiej ludzie dzielą się na zwolenników Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Twierdzi, że ona należy do tej pierwszej grupy i uwielbia Boże Narodzenie. Żałuje też, że święta te trwają tylko trzy dni, jest to dla niej bowiem czas wyciszenia i koncentracji na relacjach z bliskimi. Na czas Bożego Narodzenia gwiazda wyłącza telefon, internet, a nawet telewizor i całkowicie poświęca się rodzinie. 

- My będziemy spędzać święta jak co roku dość licznie. Będą spacery z naszymi zwierzakami, z całą rodziną, będą gry w kości i inne gry planszowe, będzie pałaszowanie pyszności, które przygotowała moja mama - mówi Romanowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Reklama

Aktorka nie zamierza odmawiać sobie ulubionych potraw, wierzy jednak, że nie odbije się to negatywnie na jej sylwetce. Liczy, że w spalaniu nadmiaru kalorii pomogą spacery z psami - zamierza je odbywać trzy razy dziennie po minimum godzinę. Gwiazda twierdzi, że co roku stara się jeść świąteczne przysmaki racjonalnie, nie zawsze się to jednak udaje. Żałuje też, że z racji odległości nie może pomóc rodzinie w przygotowaniach do Wigilii.

- Jadę na tzw. gotowe, do mnie należy ogarnięcie biletów w tę i z powrotem. Oczywiście nie chcę przyjeżdżać z pustymi rękami, co roku coś przywożę, a to ciasto, a to jakąś potrawę, którą zaskakuję moją rodzinę - zdradza Romanowska. 

Gwiazda pracuje do 23 grudnia włącznie, dlatego nie może poświęcić zbyt wiele czasu na świąteczne gotowanie. Postanowiła wziąć więc na siebie przygotowanie śledzi, jest to bowiem jedno z najłatwiejszych do przyrządzenia wigilijnych dań. Nie zamierza jednak korzystać wyłącznie z najbardziej znanych i popularnych przepisów. 

- Chcę wyszukać jakieś fajne przepisy, oczywiście będzie tradycyjnie - w oleju lnianym, z cebulką, ale chcę też czymś nowym zaskoczyć rodzinę i zobaczyć, czy im zasmakuje - podsumowuje Romanowska.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy