Reklama

Reklama

Elżbieta Romanowska: "Ranczo" to serial, który łączy pokolenia

Trwają zdjęcia do 9. serii "Rancza". Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

Serial "Ranczo" od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Według Romanowskiej fenomen serialu polega na jego uniwersalności. Perypetie bohaterów interesują różne pokolenia i przed telewizorem solidarnie zasiadają dziadkowie, rodzice, a nawet wnuki.

- Myślę, że tajemnicą i fenomenem tego serialu jest to, że jest o ludziach. Fantastycznie dobrana obsada, fenomenalnie napisany scenariusz, bardzo fajny dowcip, lekki, łatwy i przyjemny. Większość tych sytuacji rzeczywiście mogłaby się wydarzyć. Bardzo często słyszymy na przykład: "O, mój stary też tak czasami robi, a ja go też tak ścierą, dokładnie tak jak pani, bo facetów trzeba trzymać krótko". I to jest fantastyczne, bo ludzie relaksują się przy tym serialu, po prostu dobrze się bawią - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Elżbieta Romanowska.

Reklama

Aktorka zdradziła szczegóły dotyczące 9. sezonu serialu. W kolejnych odcinkach "Rancza", do których zdjęcia rozpoczęły się w lipcu, pojawią się nowi bohaterowie oraz inne problemy i zabawne sytuacje.

- Będzie głośno, gwarno, wesoło i smutno, więc myślę, że widzowie nie będą rozczarowani. Jola będzie miała okazje sprawdzić się w całkowicie nowej dla siebie roli nauczycielki, ale czego i kogo będzie uczyć, to już trzeba zobaczyć przed telewizorami - mówi Romanowska.

Zdjęcia do kolejnej serii potrwają do połowy października. 9. sezon "Rancza" pojawi się w telewizji wiosną 2015 roku.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | nowe odcinki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy