Reklama

Reklama

Elżbieta Romanowska poprowadzi nowe show w TVP!

Kalambury, chińskie cienie i żywe litery. Takie zadania czekają na uczestników nowego show Dwójki "Anything Goes. Ale jazda!", które poprowadzi aktorka Elżbieta Romanowska. Pierwszy odcinek już w piątek, 11 września, wieczorem w TVP2.

Kalambury, chińskie cienie i żywe litery. Takie zadania czekają na uczestników nowego show Dwójki "Anything Goes. Ale jazda!", które poprowadzi aktorka Elżbieta Romanowska. Pierwszy odcinek już w piątek, 11 września, wieczorem w TVP2.
Elżbieta Romanowska zaczyna nową przygodę z telewizją /AKPA

Widzowie znają ją m.in. z filmów "Porady na zdrady" czy "Futro z misia", seriali "Barwy szczęścia", "W rytmie serca" i "Ranczo" oraz programów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Taniec z Gwiazdami".

Teraz Elżbieta Romanowska poprowadzi nowe show w TVP2. Na czym polega zabawa w programie "Anything Goes. Ale jazda!"?

Reklama

To międzynarodowy hit, produkowany już w 27 krajach na całym świecie, który bije rekordy oglądalności, m.in. we Francji, Portugalii, Hiszpanii, Australii czy Kanadzie.

"Anything Goes. Ale Jazda!" to format, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii różnych śmiesznych konkurencji. W każdym odcinku biorą udział nowi uczestnicy. To sześć gwiazd reprezentujących różne dziedziny, m.in. sport, aktorstwo, muzykę, taniec, kabaret. Łączy ich chęć dobrej zabawy.

W rozmowie z "Tele Tygodniem" Elżbieta Romanowska opowiedziała o programie "Anything Goes. Ale jazda!".

Co zobaczymy w "Anything Goes. Ale jazda!"?

Elżbieta Romanowska: - Prościej byłoby powiedzieć, czego w nim nie zobaczymy. Będą śpiewy, tańce, loty pod sufitem i zaprzyjaźnienie się z podłogą. Nie zabraknie też prawdziwej wisienki na torcie - improwizowanej platformy na niekwestionowanej królowej naszego programu, czyli ustawionej pod kątem 22,5 stopni Krzywej Scenie. Stanowi to dodatkową atrakcję, jako że wykonanie nawet najprostszej czynności w tym położeniu okazuje się nie lada wyzwaniem.

Kto będzie brał udział w programie?

- Gwiazdy filmu, telewizji, muzyki i sportu, osoby znane i lubiane. Dadzą się poznać od całkiem innej strony. Do tego show nie da się przygotować. Nie sprawdzamy w nim fachowych umiejętności, wiedzy historycznej czy matematycznej. Potrzebne są tylko wygodne buty oraz spodnie, bo w każdej chwili uczestnik może się znaleźć na przykład w pozycji do góry nogami! Najważniejsze jest to, że nikt tu z nikim nie rywalizuje. Nikt nikogo nie ocenia. W naszym programie nie ma wygranych ani przegranych. Jedyne, co łączy nas wszystkich, to dobra zabawa.

Czy polska wersja bardzo różni się od pozostałych?

- W zdecydowanej większości show ten prowadzą mężczyźni. Będę drugą na świecie kobietą, której powierzono funkcję jego gospodyni. Moim zdaniem bierze się to stąd, że wszyscy wiedzą, że najlepsze imprezy w naszym kraju rozkręcają właśnie babeczki!

Jolanta Majewska-Machaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy