Reklama

Reklama

Ekipa "M jak miłość" wstrzymała prace na planie. Powodem koronawirus

Ta wiadomość mocno z pewnością mocno zaniepokoiła fanów "M jak miłość". Według "Super Expressu" zdjęcia na planie serialu zostały wstrzymane, a jednym z powodów podjęcia takiej decyzji przez produkcję jest koronawirus...

"M jak miłość" to serial, który bawi i wzrusza widzów już ponad dwadzieścia lat! Przez cały ten czas produkcja zyskała potężne grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Teraz wiele wskazuje na to, że pandemia koronawirusa znów znacząco wpłynęła na pracę aktorów i całej ekipy zdjęciowej, a dalsze prace zostały wstrzymane.

Jak podaje "Super Express", produkcja podjęła decyzję o przerwie w zdjęciach. "Sytuacja w kraju jest coraz poważniejsza, zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowaliśmy o przerwie w zdjęciach. Wstępnie potrwa do połowy kwietnia" - przyznała w rozmowie z "SE" osoba z produkcji serialu.

Czy to oznacza, że widzowie nie zobaczą nowych odcinków "M jak miłość"? Na szczęście nic nie wskazuje na to, by emisja kolejnych epizodów serialu była zagrożona.

"Uspokajamy widzów, mamy nakręcony zapas odcinków, więc 'M jak miłość' nie zniknie z anteny" - przyznało źródło "SE".

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy pandemia "wymusiła" przerwę w pracach nad produkcją; podobna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy wstrzymano zdjęcia na kilka tygodni.

O przerwie w pracy już wcześniej wspomniała Katarzyna Cichopek, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z planu "M jak miłość". Wówczas aktorka wspomniała o... "ostatnim dniu zdjęciowym"! Serialowa Kinga Zduńska szybko uspokoiła jednak fanów, dodając, iż jest to jej ostatnie spotkanie z ekipą przed przerwą.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL