Reklama

Egurolla na castingach

Jest troszkę niepokój, ale mam nadzieję, że sobie poradzę - powiedział Agustin Egurrola tuż przed pierwszym nagraniem "Mam talent!" w Katowicach. Znany choreograf zastąpił w 6. edycji programu Roberta Kozyrę. Jak odnajdzie się w show?

- Jestem ciekawy jak się zgramy - przyznaje Egurrola. Choreograf obawia się, czy między nim a koleżankami uda się wytworzyć dobrą atmosferę.

Reklama

Nic dziwnego, że o tym myśli, bo kiedy dołączył do jury "Mam talent!", natychmiast pojawiły się plotki o jego konflikcie z Małgorzatą Foremniak. Na szczęście był to raczej sposób na podsycenie zainteresowania programem, bo aktorka z wielką sympatią wypowiada się na temat Egurroli.

- Agustin jest zawodowcem i będzie mógł konkretnie wypowiedzieć się na temat ludzi tańczących, na temat ruchu i motoryki ciała - mówi. - A poza tym jest uroczy, sympatyczny, ciepły i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze pracowało - dodaje z uśmiechem Foremniak.

Z kolei szefową jury Agnieszkę Chylińską martwi tylko jedna kwestia. - Mam ogromną nadzieję, że Agustin się w tym odnajdzie i, że jak się pokłócimy to nie będziemy się gniewać przez kolejnych dwadzieścia lat - żartuje.

Poza tym twierdzi, że interesują ją tylko uczestnicy - To jest dla mnie najważniejsza sprawa - mówi piosenkarka.

I trudno się z nią nie zgodzić, bo jury jest tylko częścią show. Głównymi bohaterami wciąż są ci, którzy chcą pokazywać swoje talenty. Szósty sezon "Mam talent!" jesienią w TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: castingi | Agustin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje