Reklama

Reklama

Edyta Pazura pokazała ciało w bikini. Żona aktora zamieściła szczery wpis

Edyta Pazura wspomina niedawne wakacje na Malediwach. Żona aktora Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie z plaży, na którym jest w samym bikini. Pod spodem zamieściła obszerny wpis, w którym zabrała głos w sprawie komentarzy, z jakimi muszą mierzyć się matki.

Edyta Pazura wspomina niedawne wakacje na Malediwach. Żona aktora Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie z plaży, na którym jest w samym bikini. Pod spodem zamieściła obszerny wpis, w którym zabrała głos w sprawie komentarzy, z jakimi muszą mierzyć się matki.
Cezary Pazura z żoną Edytą /Justyna Rojek /East News

Słynny aktor i jego żona wybrali się ostatnio na zagraniczny urlop. Para poleciała na Malediwy. Edyta Pazura nie kryła, że cieszy się na ten wyjazd, bo czekała na niego bardzo długo.

Edyta Pazura podzieliła się w sieci zdjęciem z niedawnego wyjazdu. Mama trójki dzieci i blogerka lifestylowa udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, do którego pozowała w bikini. Pod spodem zamieściła obszerny wpis. Pisze o ocenianiu innych i zwraca uwagę na krytykę, z jaką muszą mierzyć się matki.

Zaczęła cytować komentarze.

Reklama

1. Zmęczona kobieta, która jest w domu z dzieckiem w dresie: "Spójrz, jaka niechluja, w końcu by o siebie zadbała i te tłuste włosy umyła"

2. Kobieta, która ubiera szpilki na spacer z dzieckiem: "Zobacz! Wystroiła się jak stróż w Boże Ciało"

3. Matka w stroju kąpielowym na plaży: "Co za bezwstydnica! Ciekawe, co myślą nauczyciele, jak przychodzi po dzieci do szkoły".

Pazura przyznaje, że nie jest w stanie zrozumieć podobnych wypowiedzi. Jak pisze, sama została wychowana zupełnie inaczej.

"Moja mama Krysia, kiedy byłam jeszcze młodą dziewczyną i próbowałam kogoś ocenić, mówiła mi tak: 'Edyciu... Coś ci się przypadkiem nie potentegowało? Żyj i dać żyć innym'" - wspomina.

"Nie wiem, czy to już jakiś rodzaj sportu pod tytułem "najgłupsze komentarze", czy faktycznie we krwi mamy to, że umiemy tylko krytycznie spojrzeć na innych, a nie na samych siebie" - dodaje.

Żona Cezarego Pazury zwraca uwagę na problem, jakim jest - jej zdaniem - zbyt surowe ocenianie matek. Z jej obserwacji wynika, że posiadającym dzieci kobietom obrywa się niemal za wszystko, podczas gdy ojców w podobnych sytuacjach krytyka nie dotyka.

"W momencie, kiedy zostaję matką, nadal jestem kobietą, a nie stworem idealnego człowieka wymyślonego na potrzeby wizerunku idealnej Matki Polki. Z momentem, kiedy urodziłam dzieci, nie mam nakazu ubierania golfu na plażę, ani też nie mam potrzeby tłumaczenia się z tego, że nadal chcę być atrakcyjna. Nie zauważyłam też, żeby ktokolwiek pozwoliłby sobie na złośliwy komentarz w stosunku do mężczyzny, który biega z gołym torsem na plaży. On jest przecież w takim samym stopniu ojcem, jak kobieta matką, a jednak..." - zauważa Edyta Pazura.

Na koniec swojego wpisu postanowiła wystosować apel do kobiet.

"W momencie, kiedy zostaniesz matką, pozostań sobą i nie daj sobie wmówić, że masz postępować zgodnie z wyimaginowanymi zasadami" - pisze mama trójki dzieci.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL