Reklama

Reklama

Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

Tomasz Barański i Edyta Herbuś w 2007 roku

Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem? Tak! To doskonała wiadomość dla fanów tej tanecznej pary. Wiele wskazuje na to, że znów zobaczymy ich w zawodowym duecie w nowym programie TVP2 "Ameryka da się lubić".

Tancerka opublikowała w mediach społecznościowych uroczy kadr, na którym widzimy ją u boku swojego dawnego partnera tanecznego i życiowego - Tomasza Barańskiego.

"Dziś jako Ginger Rogers i Fred Astaire w klimacie Amerykańskiego kina lat 40. To jest dopiero sentymentalna podróż w czasie... A dla Was przed telewizorami już 6 czerwca. Szczegóły wkrótce" - zapowiada Herbuś.

Reklama

Przypomnijmy, Edyta Herbuś i Tomasz Barański przez wiele lat byli parą nie tylko na parkiecie. Łączyło ich również płomienne uczucie. Tancerze poznali się jeszcze w dzieciństwie, a ich związek trwał 12 lat.

Teraz wiele osób wspomina ich miłość, a na zamieszczonym zdjęciu widać, że mimo rozstania, są w dobrych relacjach. Fani już nie mogą doczekać się ich występu w nowym programie TVP2 "Ameryka da się lubić", gdzie - sądząc po zdjęciach z planu - zobaczymy ich w wyjątkowych układach przypominających złote lata Hollywood.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Tomasz Barański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje