Reklama

Edyta Górniak: Tak to leciało!

Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej?

Edyta Górniak, wokalistka uznawana za właścicielkę jednego z najlepszych polskich głosów, wystąpi w październiku w aż dwóch specjalnych odcinkach muzycznego show "Tak to leciało!" na antenie Dwójki.

Reklama

Ostatnio piosenkarka, zajęta pracą nad swoim najnowszym albumem, niezbyt często pojawiała się w programach telewizyjnych. Jednak w przypadku "Tak to leciało!" zrobiła wyjątek.

Dlaczego? Bo tutaj gwiazdy walczą o pieniądze na szczytne cele i wokalistka nie mogła odmówić, gdy w grę wchodzi pomoc potrzebującym. Pieniądze wygrane w programie postanowiła przeznaczyć na Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo", która ma na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu oraz stworzenie kliniki "Budzik".

Dlaczego zdecydowała się grać właśnie na ten cel? O tym opowie już w pierwszej części zmagań z tekstami polskich i zagranicznych hitów.

Przy okazji wizyty Edyty Górniak w studio, udało się Maćkowi Miecznikowskiemu nakłonić ją do kilku zwierzeń. Pojawiło się parę kontrowersyjnych tematów, jak np. hymn Polski w jej wykonaniu, ulubione koleżanki-wokalistki, a także niezadowalające występy na scenie samej artystki. Górniak wspominała również swoje pierwsze kroki w muzycznym show-biznesie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się również, co piosenkarka sądzi o polskiej piłce nożnej, czy chodzi na mecze oraz kiedy pożyczała na swój występ ubrania od koleżanki, oglądajcie "Tak to leciało!" już 9 i 16 października!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Gorniak | Tak to leciało!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje