Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Tak to leciało!

Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej?

Edyta Górniak, wokalistka uznawana za właścicielkę jednego z najlepszych polskich głosów, wystąpi w październiku w aż dwóch specjalnych odcinkach muzycznego show "Tak to leciało!" na antenie Dwójki.

Ostatnio piosenkarka, zajęta pracą nad swoim najnowszym albumem, niezbyt często pojawiała się w programach telewizyjnych. Jednak w przypadku "Tak to leciało!" zrobiła wyjątek.

Dlaczego? Bo tutaj gwiazdy walczą o pieniądze na szczytne cele i wokalistka nie mogła odmówić, gdy w grę wchodzi pomoc potrzebującym. Pieniądze wygrane w programie postanowiła przeznaczyć na Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo", która ma na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu oraz stworzenie kliniki "Budzik".

Reklama

Dlaczego zdecydowała się grać właśnie na ten cel? O tym opowie już w pierwszej części zmagań z tekstami polskich i zagranicznych hitów.

Przy okazji wizyty Edyty Górniak w studio, udało się Maćkowi Miecznikowskiemu nakłonić ją do kilku zwierzeń. Pojawiło się parę kontrowersyjnych tematów, jak np. hymn Polski w jej wykonaniu, ulubione koleżanki-wokalistki, a także niezadowalające występy na scenie samej artystki. Górniak wspominała również swoje pierwsze kroki w muzycznym show-biznesie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się również, co piosenkarka sądzi o polskiej piłce nożnej, czy chodzi na mecze oraz kiedy pożyczała na swój występ ubrania od koleżanki, oglądajcie "Tak to leciało!" już 9 i 16 października!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tak to leciało!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy