Reklama

"Dziwoląg" ze sztucznym penisem

Chloë Sevigny przyznała, że na planie brytyjskiego serialu "Hit and Miss" czuła się "jak dziwoląg", ponieważ rola transseksualisty wymagała od niej noszenia... sztucznego penisa.

W nowej produkcji brytyjskiej telewizji gwiazda serialu "Trzy na jednego" wcieli się w postać transseksualnego zabójcy, który przechodzi hormonalną kurację przed planowaną operacją zmiany płci.

Sevigny, która sławę zyskała rolą w głośnym filmie "Dzieciaki", zdecydowała, że nie będzie potrzebowała pomocy dublerki w rozbieranych scenach.

"Starałam się stracić na wadze, ponieważ wydawało mi się, że jeśli będę wychudzona, moje ciało będzie bardziej męskie..." - aktorka przyznała w rozmowie z magazynem "Interview ". "W serialu jest wiele krótkich momentów, w których jestem pokazywana naga ze sztucznym penisem, co było lekko przerażającym doświadczeniem... Rozmawialiśmy o tym, czy nie zdecydować się na dublerkę bądź użyć efektów specjalnych, postawiliśmy jednak na sztucznego penisa" - dodała Sevigny.

Reklama

"Było to niezwykle niekomfortowe, kiedy ktoś, kogo ledwie znasz, spędza dwie godziny próbując to zamontować, potem przykleić, wreszcie pomalować... Musieli co chwila sprawdzać, czy wszystko jest w porządku" - ujawniła aktorka. "Przepłakałam tę rolę. Nie wiem dlaczego. Czułam się jak dziwadło. To dobrze dla roli, ponieważ moja bohaterka tak właśnie powinna się czuć, ale z drugiej strony to było niezwykle ciężkie zadanie.

Sevigny nie zapomniała jednak o przeprowadzeniu środowiskowego wywiadu w ramach przygotowań do roli. "Spotkałam się z kilkoma osobami, które były już po operacji zmiany płci i sporo z nimi rozmawiałam. Sporo też czytałam, głównie autobiografii..." - zakończyła Sevigny.

"Hit and Miss" zadebiutuje w brytyjskiej telewizji 12 maja 2012.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Sevigny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama