Reklama

Reklama

"Dziewczyny ze Lwowa": Pierwsze grupowe zdjęcie!

Trwają zdjęcia do nowego serialu obyczajowo-komediowego TVP1 "Dziewczyny ze Lwowa". W głównych rolach zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek. Premiera serialu w reżyserii Wojciecha Adamczyka zaplanowana jest na jesień w TVP1.

"Dziewczyny ze Lwowa" w komplecie

"Dziewczyny ze Lwowa" to nowy serial obyczajowo-komediowy TVP1, przedstawiający perypetie czterech młodych dziewczyn: Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu pracy, lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie.

Czy odnajdą się w polskiej rzeczywistości i ile przeszkód będą musiały pokonać po drodze? Na to odpowie 13-odcinkowa produkcja Studia A dla Telewizji Polskiej.

Reklama

W Warszawie bohaterki nie bez trudności zaczynają pracę "u ludzi", oczywiście na czarno. Za grosze wynajmują wspólny pokój w zrujnowanej kamienicy od Pana Henryka (Marian Dziędziel), miłego starszego pana, który, jak się okaże, jest na bakier z prawem...

Scenariusz "Dziewczyn ze Lwowa" napisał Robert Brutter, serial reżyseruje Wojciech Adamczyk. W pozostałych rolach występują m.in.: Marta Lipińska (Nowakowa), Mateusz  Łasowski (brat Swiety), Stanisław Brejdygant (Profesor), Paulina Chapko (Kasia).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny ze Lwowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy