Reklama

Reklama

Dziewczyny z Alaski do wzięcia

Każda kobieta marzy o szczęśliwym życiu u boku tego jedynego. Tam, gdzie mieszkają bohaterki programu "Dziewczyny do wzięcia" trudno o księcia na białym koniu. Na Alasce spotkać można bowiem jedynie barczystych panów z długimi brodami, wielkich fanów flanelowych koszul oraz łowienia ryb.

Żądne przygód i romansów dziewczyny, mieszkające na co dzień na Alasce, postanawiają opuścić rodzinne strony i udać się w nieznane, by tam odnaleźć swoją drugą połówkę. Zamieniają ciężkie zimowe buty na wysokie szpilki i wyruszają w daleką podróż do odległego Miami Beach.

Największym marzeniem Lacy, Sabiny, Jenny, Heather, Tiny i Haley jest znalezienie wymarzonego partnera. Przyjaciółki podejmują odważną decyzję i opuszczają rodzinne strony, udając się na słoneczną Florydę. Na miejscu czeka je wiele niespodzianek.

Reklama

Już w pierwszym odcinku okaże się, że zimowy styl bohaterek zupełnie nie pasuje do modowych trendów panujących w upalnym Miami. Dziewczyny poczują się nieco zagubione w obcym mieście, a nawiązanie nowych znajomości będzie trudniejsze niż się spodziewały.

Jakie przygody czekają je w słonecznym raju? Czy wśród ludzi o całkowicie odmiennym trybie życia znajdą wymarzonego mężczyznę? Która z przyjaciółek zdecyduje się na pozostanie w Miami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań widzowie poznają już w piątek, 20 czerwca, na kanale TLC, oglądają program "Dziewczyny do wzięcia".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje