Reklama

Dziennikarka w serialu

Dołączając do obsady serialu "Pierwsza miłość", Paulina Młynarska wróciła do gry aktorskiej po 14 latach przerwy. Jakie to dla niej przeżycie?

Prowadząca talk-show "Kobieta Cafe" w Polsat Cafe gra w serialu dziennikarkę telewizyjną. Choć ma za sobą 11 lat kariery aktorskiej, przyznaje, że powrót do grania, był dla niej trudny.

Reklama

- Miałam ogromną tremę - wyznaje Paulina Młynarska.

- Pomoc i cierpliwość Marii Konarowskiej, z którą pracowałam na planie 'Pierwszej miłości', bardzo mi pomogły - dodaje dziennikarka.

- Od czasów kiedy ja grałam, wiele się zmieniło. Wszystko jest bardziej nowoczesne, a młodzi aktorzy są dziś większymi profesjonalistami. Najtrudniejsze było to, że miałam grać samą siebie. Mogłoby się wydawać, że skoro na co dzień prowadzę program, to w taką rolę wejdę łatwo. Faktycznie zdjęcia w programowym studio nie były problemem. Trudniejsze były sceny poza studiem, gdzie musiałam również kreować swoją postać - przekonuje Młynarska.

- Twórcy scenariusza nie znają mnie, stąd ich zamysł postaci był trochę inny. Nie wiedzą też, jak wygląda praca przy programie i w redakcji. Choćby nie znają języka, którym posługują się dziennikarze. Finalnie ekipa przyjęła moje sugestie w tej kwestii. Mam nadzieję, że dzięki temu sceny wypadły prawdziwie i widzowie to docenią - wyjaśnia gwiazda, która w 1997 r. porzuciła aktorstwo dla dziennikarstwa.

Wcześniej zagrała m.in. we francuskiej produkcji "Sortez des rangs".

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych seriali. Wszystkie znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje