Reklama

Reklama

"Dzień Dobry TVN" znika z ramówki!

Ta wiadomość z pewnością nie spodoba się fanom programu "Dzień Dobry TVN". Wiele wskazuje na to, że w show będą spore zmiany! Czy program "w starej wersji" zniknie z anteny?

"Dzień Dobry TVN" wróci po wakacjach

Jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych, który codziennie budzi wielu Polaków, nie pojawia się już w ramówce TVN-u.

Rzeczywiście - "Dzień Dobry TVN" nie będzie już emitowane, ale w zamian za to pojawi się "Dzień Dobry Wakacje", czyli letnia, weekendowa odsłona śniadaniówki. Jak co roku TVN na rozpoczęcie wakacji wprowadza bowiem zmiany, towarzysząc swoim widzom na urlopach.

Czego więc możemy się spodziewać po letniej odsłonie "Dzień Dobry TVN"? Jak zapowiada stacja, "Dzień Dobry Wakacje" przyniesie sporą dawkę pozytywnej energii. Plenerowe studio, mnóstwo wakacyjnych tematów oraz "Projekt Plaża" to tylko kilka z propozycji TVN na wakacyjny program śniadaniowy.

Reklama

W rolach prowadzących pojawią się: Dorota Wellman, Kinga Rusin, Anna Kalczyńska-Maciejowska, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska-Karpiel, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Damian Michałowski.

"Dzień Dobry Wakacje" będzie emitowany w weekendy w godzinach 9-11.30, natomiast "Dzień Dobry TVN" powróci we wrześniu.

Przypomnijmy, że na początku czerwca Marcin Prokop zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dorota Wellman, a w opisie zawarł słowa pożegnania... 

Na szczęście szybko wyjaśnił, iż znika z telewizyjnych ekranów, ale tylko na chwilę, a jego nieobecność jest dyktowana wakacyjną przerwą.

"Bój to jest nasz ostatni w #ddtvn... przed wakacjami. dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki" - czytamy pod zdjęciem Marcina Prokopa.

Chociaż Marcin Prokop i Dorota Wellman żegnają się z "Dzień Dobry TVN" tylko na chwilę, to nawet taka przerwa wywołała smutek u niektórych internautów:"Będzie mi brakowało ulubionej pary"; "Bez Was nie ma DDTVN. Udanego urlopu i wracajcie szybko"; "Nieeee!!! Będę tęsknić za wami, jesteście najlepsi!" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Przeczytaj artykułna

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje