Reklama

Reklama

​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN" /TVN /materiały prasowe

W czwartek, 18 lipca, na oficjalnym profilu Magdy Mołek pojawiło się oświadczenie, dotyczące jej odejścia z programu "Dzień Dobry TVN". Razem z nią z produkcją pożegnał się jej ekranowy partner Marcin Meller.

Stacja ujawniła właśnie, kto ich zastąpi. W nowym sezonie do ekipy prowadzących "Dzień Dobry TVN" dołączą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Małgorzata Ohme jako psycholog wielokrotnie występowała na kanapach stacji w charakterze ekspertki, Filip Chajzer jest reporterem znanym ze swojego poczucia humoru i pomysłowości. Para miała już okazję współpracować przy okazji współprowadzenia "Big Brother Nocą" w TVN7.

Reklama

"'Dzień Dobry TVN' to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. Dzięki temu od lat zdobywamy zainteresowanie i utrzymujemy uwagę widzów. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem. W nowej parze prowadzących łączymy ciepło i ostrość spojrzenia Małgosi oraz szaloną energię i odwagę Filipa. Myślę, że ta mieszanka zdobędzie sympatię widzów" - mówi dyrektor programowy Edward Miszczak.

"Dołączenie do grona prowadzących 'Dzień Dobry TVN' traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni" - komentuje Małgorzata Ohme.

"'Dzień Dobry TVN' mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy - wśród Państwa. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco - bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na nowy rozdział. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę" - tak swoją nową rolę w programie komentuje Filip Chajzer.

"Dzień Dobry TVN" w ramach nowej ramówki szykuje dla swoich widzów szereg nowości, które będzie można śledzić na antenie już od września.

Przypomnijmy, że nowa para prowadzących zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy z "Dzień Dobry TVN" związani byli od wielu lat.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN | Małgorzata Ohme | Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL