Reklama

Dygant ponownie jako Agata Przybysz

Trwają zdjęcia do drugiej serii "Prawa Agaty". W tym sezonie przez gabinet głównej bohaterki przewinie się wiele gwiazd.

Pierwszy sezon "Prawa Agaty" oglądało co tydzień około 3 mln widzów. W związku z tym stacja TVN zdecydowała się na kontynuację serialu o młodej prawniczce. Na przełomie maja i czerwca rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii produkcji.

Reklama

Na plan wróciła stała obsada serialu, m.in. odtwórczyni głównej roli Agnieszka Dygant oraz Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak.

W tym sezonie Agata Przybysz nieraz pojawi się w todze na sali sądowej. "Niektóre sprawy sądowe, w których będzie brała udział Agata, będą lekkie, a niektóre bardzo poważne. W jednym z odcinków, np. będziemy uczestniczyć sprawie dotyczącej błędu lekarskiego" - powiedziała PAP Life Agnieszka Dygant.

"Także w jej życiu prywatnym będzie się działo. Agata chce ułożyć sobie życie osobiste, ale to nie będzie łatwe" - zdradziła aktorka.

W drugim sezonie w kancelarii Agaty, Doroty i Marka oraz na sali sądowej pojawi się wielu znanych aktorów, m.in. Zdzisław Wardejn, Szymon Bobrowski i Krzysztof Pieczyński.

"Zagram bohatera, który zamieszany jest w sprawę dotyczącą błędu lekarskiego. Będę grał z Szymonem Bobrowskim" - wyznał Pieczyński.

Drugi sezon "Prawa Agaty" będzie można oglądać od jesieni w telewizji TVN. "Bardzo cieszę się z tego, że nasz serial jest oglądany i lubiany. Cieszę się, że Agata zaczęła już funkcjonować w świadomości widzów" - podsumowała Dygant.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje