Reklama

Reklama

Durczok ma słabość do świata mody

Tym razem Łukaszowi Jakóbiakowi do internetowego talk-show udało się zaprosić redaktora naczelnego "Faktów", Kamila Durczoka. Gospodarz programu pytał dziennikarza m.in. o show-biznes. Gwiazdor TVN niespodziewanie wyznał, że ma słabość do świata mody.

Kamil Durczok jest bohaterem ostatniego odcinka "20m2 Łukasza", internetowego talk-show emitowanego na YouTubie. Autor programu, Łukasz Jakóbiak, w rozmowie z prowadzącym "Faktów" poruszył m.in. wątek dotyczący tego, na ile dziennikarz serwisu informacyjnego może flirtować z show-biznesem. Zapytał chociażby o październikową galę "Fashion Magazine", na której ten odebrał statuetkę dla "Najlepiej ubranego mężczyzny w mediach".

"Zastanawiałem się, czy facet, który przekazuje ludziom informacje o kryzysach parlamentarnych, rządowych, powinien pojawić się na takiej gali i odbierać nagrodę za to, że się fajnie ubiera, zdaniem kogoś" - mówił o swoich rozterkach Durczok. "Ale akurat mam do mody i do świata mody trochę słabość" - uzasadnił pojawienie się na gali.

Reklama

Durczok wziął udział w imprezie także dlatego, że chciał na chwilę wyjść z roli "sztywniaka w gajerze, który co 19-ta opowiada jakieś teoretycznie poważne, a czasem tragikomiczne historie, z polityki albo z innych światów".

Po rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw" pomyślał sobie: "O Boże kochany! Fajna impreza, fajni ludzie, fajna uroczystość. Dlaczego mam nie odebrać (nagrody)?".

W kawalerce Jakóbiaka, gdzie kręcony jest talk-show, Durczok przyznał również, że szczególne wrażenie robi na nim rewolucja, jaka dokonała się ostatnio w stylu Polaków. Cieszy się, że rodacy odzyskują dobry smak, który został utracony w PRL-u.

Jakóbiak może uznać za sukces to, że jego zaproszenie przyjął ktoś, kto rzadko decyduje się na rozmowy wychodzące poza kwestie społeczno-polityczne. Wcześniej gospodarzowi "20m2" na zwierzenia udało się namówić także inne osobistości, które unikają wizerunku celebryty, np. Krystynę Jandę czy krytyka muzycznego, Bogusława Kaczyńskiego.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama