Reklama

Drugi sezon "Na krawędzi"

Handel noworodkami, nielegalne eksperymenty koncernów medycznych i wszechogarniająca korupcja. W drugiej serii "Na krawędzi" odkryjemy nici powiązań między gangsterami a biznesmenami, policją i politykami.

Serial "Na krawędzi" pierwotnie miał być zamkniętą opowieścią, ale sukces i oczekiwania fanów sprawiły, że powstała kontynuacja. Mamy jednak przesunięcie w czasie (o dwa lata od finału pierwszego sezonu), nowe wątki i nowych bohaterów. Niespodzianek nie zabraknie!

Reklama

Pierwszą z nich jest aresztowanie Tomka Kamińskiego (Marek Bukowski) pod zarzutem zabójstwa policyjnego informatora. Koledzy nie wierzą w jego winę. On sam od pierwszej chwili twierdzi, że został wrobiony. Prowadził niewygodne śledztwo i... ktoś bardzo ważny uznał, że dotarł zbyt blisko prawdy.

Jak policjant da sobie radę w więzieniu, gdzie nie brak ludzi chcących wziąć na nim odwet? A może znajdzie się też ktoś gotowy uciszyć na zawsze zbyt wścibskiego dochodzeniowca? Aresztowanie Kamińskiego to rewolucja w wydziale. Ktoś musi przejąć obowiązki szefa. Nie będzie to nikt z dotychczasowej ekipy. Dowodzenie obejmuje ktoś nowy - inspektor Lena Korcz (Kamilla Baar).

Pani inspektor to trzydziestolatka, świetnie wykształcona i seksowna kobieta, robiąca w policji błyskawiczną karierę. Chodzący ideał, który będzie irytował podwładnych swoją doskonałością. Dopiero po pewnym czasie odkryją, że skrywa jakąś bolesną tajemnicę, która wciąż ciąży na jej życiu.

Lena jest odważna i uparta, nie cofa się przed ryzykiem. Trudno się zaprzyjaźnia. Właściwie lubi tylko dzieci, choć sama ich nie ma i mieć nie może. Nie wiadomo, czy to raczej sprawa psychiki, czy też pozostałość po jakimś dramacie...

Przypadek sprawi, że Korcz będzie musiała zaangażować się w śledztwo związane z dziećmi. Punktem wyjścia będzie dochodzenie w sprawie porwania kilkumiesięcznego niemowlęcia. Okaże się, że to wierzcholek góry lodowej. Policjanci trafią na ślad gangu wyspecjalizowanego w nielegalnych adopcjach. Przestępcy, powiązani z wysoko postawionymi osobami, dysponują ogromnymi środkami. Gotowi są na każdą zbrodnię, by chronić swój lukratywny proceder.

Czy spotkamy Martę Sajno (Urszula Grabowska)? Oczywiście, tak! Nadal będzie prowadziła fundację i ośrodek "La Liberta", wspierając kobiety po dramatycznych przeżyciach. Czekają ją też kłopoty z córką. Anka (Maria Niklińska) zechce sama, bez wpływu matki, pokierować swoim życiem. Efektem będzie poszukiwanie biologicznego ojca. A kto szuka, ten często znajduje. Niestety.

Anka odkryje skrywaną przez matkę tajemnicę i dowie się, że została poczęta w wyniku gwałtu, a jej ojciec był psychopatycznym mordercą. Spowoduje wypadek samochodowy. Do tego wyjdzie na jaw, że jest uzależniona od narkotyków.

W drugim sezonie odnajdziemy to wszystko, czym serial zdobył sobie fanów. Podział na dobrych i złych nie będzie oczywisty. Czasem drobiazg sprawi, że sprawa pozornie rozwikłana, ukaże się nam w zupełnie innym świetle. Kryminalna łamigłówka z zaskakującymi zwrotami akcji nas wciągnie!

IP

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: handel noworodkami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje