Reklama

Drugi sezon "Kłamstw na sprzedaż" w HBO

W poniedziałek, 1 lipca o godzinie 23.00 na antenie HBO zadebiutuje drugi sezon serialu komediowego "Kłamstwa na sprzedaż" o pozbawionych skrupułów pracownikach firmy konsultingowej. W główną rolę ponownie wcielił się uhonorowany Złotym Globem Don Cheadle.

Marty Kaan (Don Cheadle) jest prawdziwym rekinem biznesu. To niezwykle skuteczny menedżer, który nauczył swoich współpracowników, że na drodze do wyznaczonego celu mogą pozwolić sobie na wszystko.

Reklama

W drugim sezonie serialu piętrzą się intrygi, wszędzie panuje chaos i dochodzi do kolejnych fuzji, a Marty i jego ekipa objeżdżają cały kraj, by doradzać wielkim firmom i bawić się jak prawdziwe gwiazdy rocka - naturalnie, na rachunek klienta. Imają się wszelkich sztuczek, by zrobić wrażenie na wszechwładnych prezesach i doprowadzić do podpisania lukratywnych kontraktów. W gabinetach, salonach i sypialniach elity kraju korupcja ma się świetnie i każdy dba wyłącznie o swoje interesy.

Serial wyprodukowany przez Showtime jest inteligentną i złośliwą satyrą na świat biznesu. Scenariusz został oparty na powieści Martina Kihna pt. "How Management Consultants Steal Your Watch and Tell You the Time".

Gwiazdami produkcji są nominowany do Oscara Don Cheadle ("Hotel Ruanda", "Miasto gniewu"), który za swoją rolę otrzymał Złoty Glob i nominację do Emmy, oraz Kristen Bell (serial "Weronika Mars", "Pewnego razu w Rzymie"). Pomysłodawcą serialu jest Matthew Carnahan ("Black Circle Boys", serial "Intrygi i kłamstwa").

Premiery nowych odcinków drugiego sezonu serialu "Kłamstwa na sprzedaż" będzie można oglądać od 1 lipca na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 23.00 po 2 odcinki oraz w serwisie HBO GO. Cały pierwszy sezon serialu jest dostępny w serwisie HBO GO.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Don Cheadle | HBO | drugi sezon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje