Reklama

Droga przez rozlewisko

Wbrew plotkom Joanna Brodzik wcale nie będzie miała okrojonej roli w nowej odsłonie serii "o rozlewisku"! Zobaczymy ją w dramatycznych sytuacjach: gdy walczy z budową autostrady i gdy ulegnie wypadkowi.

W okolicach Ostródy nie wszyscy wypoczywają. Na przykład filmowcy uwijają się na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem 2".

Reklama

Będzie to już czwarta część perypetii Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej bliskich i znajomych, którzy budują swój los w pięknej krainie jezior. Emocji nie zbraknie.

W nowych odcinkach osią konfliktu stanie się projekt budowy autostrady. Droga szybkiego ruchu zupełnie zmieniłaby przyrodę i życie okolicznych mieszkańców. Wszyscy są w szoku!

Z nowej szosy cieszy się tylko właściciel stacji benzynowej, wpływowy biznesmen, w którego postać wcieli się Waldemar Obłoza. Dla Małgosi jest jasne: jeśli droga powstanie, koniec z pensjonatem. Kobieta postanawia walczyć...

Zyski z przyszłej autostrady wabią Jóźwiaka (Norbert Kaczorowski). Mężczyzna widzi, jak dobrze powodzi się miejscowemu przedsiębiorcy i proponuje mu spółkę.

- Dwie stacje, dwie restauracje, dwa motele. Dla tych co jadą i dla tych co wracają - powie mu podczas spotkania. I nic go nie obchodzi, że jednocześnie szykuje bankructwo Małgosi!

Skomplikują się sprawy osobiste Marysi (Olga Frycz). Po jej zdradzie, małżeństwo z Kubą (Antoni Królikowski) wisi na włosku. Marysia nadal jest zauroczona Krzysztofem (Mateusz Janicki), a jej mąż zakocha się w piękności, w którą wcieli się Orina Krajewska, prywatnie córka Małgorzaty Braunek.

Na dodatek Jantarowej przydarzy się samochodowa kraksa! Co jeszcze szykują scenarzyści?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brodzik | Nie | rozlewiska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje