Reklama

Dramatyczne momenty

Czy Ksawery dożyje narodzin syna Kasi? Czy Tina i Hubert odniosą sukces? Już niebawem ostatni przed wakacjami odcinek "Barw szczęścia"!

Relacje między Kasią (Katarzyna Glinka) i Ksawerym (Sebastian Cybulski) są coraz lepsze. Wygląda na to, że mimo licznych zawirowań uda im się ułożyć wspólnie życie i razem wychować syna, którego spodziewa się Górka.

Reklama

Na drodze do ich szczęścia może jednak stanąć choroba prawnika. Ksawery po powrocie z Królewca zacznie wierzyć, że być może szczęście się do niego uśmiechnie i uda mu się pokonać chorobę. Spróbuje żyć pełnią życia: zacznie regularnie ćwiczyć na siłowni, coraz mocniej angażować się w sprawy ważne dla Kasi.

Choć ukochana będzie starała się go stopować, Rybiński będzie pełen optymizmu. Dlatego też opryskliwie zareaguje, gdy jego mama, Alina (Hanna Dunowska) przyprowadzi pielęgniarkę Kamilę (Dorota Papis). Wkrótce jednak okaże się, że jej pomoc bardzo się przyda...

Tymczasem Hubert (Marek Molak) i Tina (Michalina Olszańska) przygotowują się do koncertu. Dziewczyna nie jest zadowolona z dość kiepskiej frekwencji. Pyrka stara się ją przekonać, że teraz, po wyjściu spod skrzydeł apodyktycznego Ricka (Konrad Jałowiec), ich kariera nareszcie nabierze tempa. Jednak Mina Hubertowi rzednie, gdy wśród słuchaczy dostrzega Ricka.

Już teraz możemy z pełną świadomością napisać, że wrześniowa odsłona "Barw szczęścia" przyniesie wiele bardzo dramatycznych rozwiązań. Okaże się między innymi, że heroiczna walka o zdrowie i życie oraz miłość bliskich nie zawsze prowadzą do happy endu...

SID

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje