Reklama

Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

Ślub już niedługo - w związku z tym Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) i Kinga (Katarzyna Cichopek) pojadą do salonu wybrać suknię. Niestety, podczas przymiarki przyszła panna młoda niechcący obleje się sokiem owocowym.

Reklama

Zduńska natychmiast rzuci się przyjaciółce na ratunek: - Nie płacz, to tylko sukienka. Zdejmuj ją, trzeba to szybko zaprać! - To zła wróżba - odpowie przerażona Kasia.

Czy dziewczyna faktycznie przeczuwa, że do zawarcia małżeństwa nie dojdzie? Już teraz zdradzamy, że historia Kasi i Marcina (Mikołaj Roznerski) skończy się dramatycznie. W odcinkach, które zobaczymy niebawem, dojdzie do tragedii.

Rafał (Przemysław Bluszcz) znajdzie nieprzytomną Kasię... Po przewiezieniu jej do szpitala lekarze wykonają zabieg cesarskiego cięcia, w wyniku którego na świat przyjdzie śliczny, zdrowy chłopiec. Jego mama nie będzie miała tyle szczęścia - nie przeżyje operacji.

Jednak zanim do tego dojdzie, w sąsiedztwie młodej pary zamieszka Janka (Joanna Osyda). Zakochana w Marcinie dziewczyna chętnie pozbyłaby się rywalki. Buford nawet nie przeczuwa, że jej marzenie wkrótce się spełni.

Ten "trzeci" pojawi się także w związku Ali i Pawła (Olga Frycz, Rafał Mroczek). Pod nieobecność Zduńskiego do drzwi ich domu zapuka były mąż Ali, Jurek (Michał Czernecki).

- Co się dzieje? Masz jakieś kłopoty? - zapyta, widząc jego minę. - Jestem bankrutem. Kilka dni temu komornik zajął mi mieszkanie, mam nawet zablokowane rozmowy wychodzące w telefonie. Ostatnią noc spędziłem w ośrodku dla bezdomnych - wyzna jej Domański.

Mocno poruszona Ala zaproponuje mu nocleg. Paweł, który niespodziewanie wróci do domu, nie będzie zachwycony widokiem takiego gościa w swoim domu. Jak skończy się ta niezręczna sytuacja?

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje