Reklama

Doznała w życiu wielu rozczarowań

Maria Gładkowska, czyli Maria Starska z "Na dobre i na złe", mówi o sobie, że jest szczęśliwą aktorką, ale w życiu prywatnym bywa nieszczęśliwa, bo często zawodzi się na ludziach - przede wszystkim mężczyznach - których kocha...

Maria Gładkowska przyznaje, że nie miała w życiu szczęścia do mężczyzn. Inna sprawa, że często nie ma jej w domu, nie czeka na partnera z kolacją i nie jest typem "gospodyni domowej". Od mężczyzn oczekuje przede wszystkim adoracji i twierdzi, że niewielu jest takich, którzy spełniliby te oczekiwania.

Reklama

Po rozpadzie swojego małżeństwa z producentem telewizyjnym Włodzimierzem Wróblewskim aktorka związała się z operatorem Sławomirem Idziakiem, ale i ten związek jest już jedynie wspomnieniem.

Serialowa Maria Starska z "Na dobre i na złe" niechętnie mówi na temat swojego życia prywatnego. Uważa, że "nie wszystko nadaje się do prasy".

- Doznałam w życiu wielu rozczarowań, zawiodłam się na wielu osobach - opowiada.

- Lepiej nie mówić nic, niż powiedzieć o jedno słowo za dużo. Do każdego człowieka podchodzę z otwartym sercem i niestety czasem na tym tracę. Boli mnie nieuczciwość i zakłamanie, zwłaszcza, że nic nie mogę zrobić, by to zmienić. Mogę jedynie wpajać swoim bliskim, aby umieli odróżnić dobro od zła. Na szczęście mam kilku wiernych i wypróbowanych przyjaciół, dzięki którym czuję się silna. I to jest budujące - dodaje.

Wydawać by się mogło, że niepowodzenia omijają tę piękną i utalentowaną aktorkę, a tymczasem ona sama twierdzi, iż często dopada ją chandra.

- Dzwonię wtedy do przyjaciółki, rozmawiamy pół godziny i zły nastrój mija - żartuje.

- Biorę się ostro do pracy. Praca jest doskonałym lekarstwem na wszystkie smutki - mówi.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje