Reklama

Dowody na istnienie kosmitów

Hinduskie święte teksty opisują olbrzymią latającą istotę zwaną Garudą, która zatrzęsła ziemią, gdy na niej wylądowała. Czy to możliwe, że ten potwór był statkiem kosmicznym? Odpowiedzi nie tylko na te pytania znajdziecie w serialu "Starożytni kosmici".

Czy święte miejsca to wytwór człowieka, wyrażającego szacunek dla bogów, czy może rezultat kontaktu z kosmitami? Czy kapłani spotykali się tam z boskimi istotami, czy właśnie z przybyszami z innego świata?

Reklama

Na przestrzeni wieków ludzie utrzymywali, że są w posiadaniu wiedzy nie z tego świata i stawali na czele innych, podżegając ich do popełniania razem strasznych czynów. Czy są oszustami? Czy są niespełna rozumu? A może słyszeli w głowach pozaziemskie głosy?

Na te i na inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci i historycy, zaangażowani przy popularnonaukowym serialu "Starożytni kosmici", który od 5 listopada można oglądać na kanale History.

Produkcja bada zebrane przez 75 milionów lat najbardziej wiarygodne dowody na istnienie kosmitów na Ziemi, począwszy od ery dinozaurów, przez starożytny Egipt, aż po współczesne niebo nad pustynią na zachodzie USA. Starożytne malowidła naścienne w jaskiniach, przypominająca asfalt substancja znaleziona w piramidzie w Egipcie, składająca się z resztek niezidentyfikowanych stworzeń, wiele obserwacji UFO odnotowanych w Stanach Zjednoczonych - oto jedynie kilka z dziwnych historii, którym twórcy przyglądają się w tym serialu.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Starożytni kosmici | kosmici | telewizja | serial | History

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje