Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska: Jesteśmy głośni i brudzimy

"Jesteśmy głośni i brudzimy - ale niektórzy sąsiedzi nas lubią. 'Totalne remonty Szelagowskiej' - pracujemy nad drugim sezonem" - ogłosiła na swoim Instagramie popularna gospodyni programów o urządzaniu wnętrz.

"Jesteśmy głośni i brudzimy - ale niektórzy sąsiedzi nas lubią. 'Totalne remonty Szelagowskiej' - pracujemy nad drugim sezonem" - ogłosiła na swoim Instagramie popularna gospodyni programów o urządzaniu wnętrz.
Dorota Szelągowska zaprasza na nowe odcinki swojego programu /VIPHOTO /East News

Polacy przywiązują coraz większą wagę do tego, jak urządzone są ich domy i mieszkania, a jedną z osób, które się do tego przyczyniły, z pewnością jest Dorota Szelągowska. Dziennikarka od lat pasjonuje się metamorfozami wnętrz i realizuje tę pasję w programach emitowanych na kanałach TVN Style oraz Home & Garden TV. Rosnące zainteresowanie programami o remontach dostrzegł dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, który "wpuścił" nowy format Doroty Szelągowskiej na główną antenę, więc jesienią ubiegłego roku widzowie mogli tam oglądać "Totalne remonty Szelągowskiej".

Reklama

Formuła tej serii odbiega nieco od klasycznych programów wnętrzarskich, bowiem bohaterowie, których domy są remontowane w kolejnych odcinkach, nie zgłaszają się sami, a robią to za nich ich bliscy i przyjaciele. Na remont domu lub mieszkania mają szansę osoby, które w wyjątkowy sposób poświęcają się dla innych lub wyróżniają się swoją działalnością. Dlatego w pierwszym sezonie można było śledzić proces odnawiania mieszkania zaangażowanej w opiekę nad pacjentami chorującymi na COVID-19 pielęgniarki czy siostry, która po rodzinnej tragedii wychowuje pięcioro rodzeństwa. Jak wynika z badań oglądalności programu, jesienią średnio każdy odcinek tej serii śledziło 1,22 miliona widzów.

Okazuje się, że miłośnicy tego programu będą mogli zobaczyć w TVN kolejne odcinki, bo Dorota Szelągowska na instagramie zamieściła wpis, w którym zdradziła, że powstaje kolejna seria "Totalnych remontów...". "Jesteśmy głośni i brudzimy - ale niektórzy sąsiedzi nas lubią. 'Totalne remonty Szelagowskiej' - pracujemy nad drugim sezonem" - napisała dziennikarka.

W komentarzach pod tym wpisem internauci nie kryli radości. "Jak Was nie kochać. Robicie kawał dobrej roboty. Tak trzymać" - napisała jedna z fanek dziennikarki. "Uwielbiam Wasz program i Wasze żarty", "Ale fajnie! Już się nie mogę doczekać" - czytamy w kolejnych komentarzach. Wszystko wskazuje więc na to, że wiosną program "Totalne remonty Szelągowskiej" wróci na antenę TVN. A czy w drugim sezonie na widzów czekają jakieś niespodzianki, dowiemy się już wkrótce.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL