Reklama

Reklama

​Dorota Szelągowska: Jej córka ma wadę serca

​Dorota Szelągowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wpisie na Instagramie zrobiła jednak wyjątek. Zdradziła, że jej trzyletnia córka Wanda ma wadę serca i z tego powodu kilka miesięcy temu trafiła do szpitala w Warszawie, a gwiazda TVN razem z nią. Teraz, w podziękowaniu za leczenie dziecka, Dorota Szelągowska postanowiła wyremontować łazienkę w tej placówce.

​Dorota Szelągowska

Z każdym rokiem popularność programów o remontowaniu i wykańczaniu wnętrz rośnie, a niekwestionowaną gwiazdą tego typu produkcji jest Dorota Szelągowska. Obecnie jest prowadzącą aż czterech cykli - w TVN Style i HGTV: "Dorota inspiruje", "Domowe rewolucje", "Dorota was urządzi", a jej najbardziej znany program to "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej", który jest hitem ramówki TVN.

W tym show Szelągowska i jej ekipa remontowa odnawiają i wykańczają domy oraz mieszkania osobom, które na co dzień poświęcają się dla innych ludzi, a swoje potrzeby stawiają na ostatnim miejscu. Każdy odcinek jest pełen wzruszeń, łez szczęścia i dobrych emocji. Dorota Szelągowska zasadę z tego programu postanowiła przenieść także do swojego życia, o czym opowiedziała w najnowszej relacji na Instagramie.

Reklama

Dorota Szelągowska remontuje szpital

Gwiazda TVN rozpoczęła od osobistego wyznania, że jej córka Wanda urodziła się z wadą serca. Z tego powodu musiała być hospitalizowana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W czasie pobytu w szpitalu dziewczynką opiekowała się jej mama i tak wspomina ten okres swojego życia. "Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę co Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najbardziej ważne" - zwierzyła się Szelągowska.

W podziękowaniu za leczenie córki i opiekę, jaką dostała w CZD, gwiazda postanowiła się odwdzięczyć tym, co umie robić najlepiej, czyli remontem. Do metamorfozy wybrała pomieszczenie, które najbardziej tego potrzebowało, czyli łazienkę. "Dziś zaczynamy remont łazienki. To bardzo potrzebna rzecz i niepełnosprawnym, i rodzicom" - powiedziała Szelągowska i zapewniła, że nie robi tego w ramach zawodowych zleceń. "To jest mój prywatny projekt, myślę, że trzeba zwracać różne rzeczy, jak się ma dużo. Trzymajcie kciuki za nas, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Cieszę się ogromnie" - powiedziała na koniec gwiazda.

Szelągowska zapowiedziała też, że łazienka będzie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i zostanie wyposażona w pralkę oraz suszarkę, czego jej, jako mamie opiekującej się małą pacjentką, w szpitalu bardzo brakowało. Cały remont potrwa sześć dni, razem z Szelągowską w ten projekt zaangażowała się także jej ekipa remontowa, która na co dzień współpracuje z nią przy programach telewizyjnych.

Dorota Szelągowska: 41 lat i trzech byłych mężów

W prywatnym życiu Doroty Szelągowskiej zaszło w ostatnim czasie sporo zmian. Gwiazda TVN rozwiodła się kilka tygodni temu z trzecim mężem, reżyserem Michałem Wawro, który jest ojcem małej Wandy. Szelągowska ma także dorosłego syna Antoniego z pierwszego małżeństwa z aktorem Pawłem Hartliebem. Jej drugim mężem był kompozytor Adam Sztaba. Jak donoszą media, gwiazda TVN znów jest zakochana, jednak najnowszy związek na razie utrzymuje w tajemnicy.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje