Reklama

Reklama

"Dom z papieru" wraca z piątą serią. Jest zwiastun i data premiery!

Netflix ujawnił datę premiery ostatniego sezonu serialu "Dom z papieru". Twórcy przygotowali dla widzów niespodziankę - będą dwie części.

Netflix ujawnił datę premiery ostatniego sezonu serialu "Dom z papieru". Twórcy przygotowali dla widzów niespodziankę - będą dwie części.
Kadr z zapowiedzi piątego sezonu "Dom z papieru" /screen /YouTube

Piąty sezon "Domu z papieru" zostanie pokazany widzom w dwóch częściach, a każda z nich będzie miała pięć odcinków. Pierwsza udostępniona zostanie 3 września, druga 3 grudnia 2021 roku. 

"Kiedy zaczęliśmy pisać piątą część w środku pandemii, czuliśmy, że musimy zmienić to, czego oczekiwano od 10-odcinkowego sezonu i wykorzystaliśmy wszelkie dostępne narzędzia, aby dać poczucie finału sezonu lub finału serialu już w pierwszej części. Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, postawiwszy nasz gang złodziei na krawędzi" - mówi twórca serialu Álex Pina.

Reklama

"W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów. To podróż po mapie uczuć, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem" - dodaje.

Dom z papieru - piąty sezon

"Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę" - czytamy w oficjalnej zapowiedzi piątego sezonu "Domu z papieru".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL