Reklama

"Doktor Quinn": Romans nie tylko na ekranie!

Miłość, która jest jednym z tematów kultowego serialu "Doktor Quinn", zaistniała nie tylko na telewizyjnym ekranie. Jane Seymour i Joe Lando w rzeczywistości także przeżyli płomienny romans.

Miłość, która jest jednym z tematów kultowego serialu "Doktor Quinn", zaistniała nie tylko na telewizyjnym ekranie. Jane Seymour i Joe Lando w rzeczywistości także przeżyli płomienny romans.
Jane Seymour i Joe Lando w serialu "Doktor Quinn" /SIPA /East News

Serial "Doktor Quinn" był hitową produkcją w lat 90. Historia młodej lekarki, podejmującej się praktyki na Dzikim Zachodzie, przyciągała przed ekrany miliony widzów na całym świecie. 

Romans na planie

Gdy startowały zdjęcia do "Doktor Quinn", Jane Seymour była tuż po trudnym rozwodzie z trzecim mężem. Była już dojrzałą, doświadczoną kobietą, wychowującą dwoje dzieci. Wtedy poznała 31-letniego Lando. Między aktorami nawiązał się romans. Niestety para rozminęła się w oczekiwaniach, a Jane nie zdawała się traktować tej relacji zbyt poważnie.

- Joe i ja zbliżyliśmy się do siebie. Znamy się dwa miesiące i cieszymy się swoim towarzystwem. Moje dzieci poznały go i wiedzą, że się z nim spotykam. Za wcześnie, by mówić o poważnym związku - wyznała wtedy Seymour na łamach magazynu "Hello". 

Reklama

Podejście partnera aktorki do ich relacji było zgoła inne. "Jak mogłem oprzeć się urokowi Jane? Zakochałem się do szaleństwa. Byliśmy kochankami przez jakiś czas. Gorący romans, prawdziwe love story, które mnie bardzo dużo kosztowało" - przyznał w 1997 roku. 

Przerwane love story

Zdaje się, że wszystko zweryfikował czas. W czasie przerwy w zdjęciach do "Doktor Quinn" Jane Seymour wyjechała do Arizony, żeby wystąpić w filmie. Na planie zakochała się w reżyserze Jamesie Keachu, z którym później wzięła ślub. To ostatecznie przekreśliło szansę na kontynuację wcześniejszego romansu. 

Seymour kontynuowała karierę aktorską, podczas gdy Joe Lando był głównie znany z roli Sully'ego . W 1997 roku aktor ożenił się Kirsten Barlow, pozostają małżeństwem do dziś i mają czworo dzieci. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jane Seymour | Doktor Quinn

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy