Reklama

Reklama

Doda: "Najseksowniejsza panna młoda ever"?

Premiera nowego programu stacji TLC - "Salon Sukien Ślubnych" - zaplanowana jest na niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 11. Gwiazda pierwszego odcinka - Doda - przyznaje, że chce być "najseksowniejszą panną młodą ever".

O jej ślubie mówi się już od miesięcy. Media nie przestają spekulować, kiedy i gdzie odbędzie się ta wyjątkowa ceremonia, i przede wszystkim, jaką suknię wokalistka wybierze na tę okazję. Jak na razie szczegóły tego wydarzenia owiane są wielką tajemnicą. Pierwszy odcinek "Salonu Sukien Ślubnych" uchyli nieco jej rąbka...

Doda na oczach widzów TLC opowie o tym, jak powinien wyglądać jej wymarzony ślub i przymierzy kilka nieziemsko pięknych sukien. Czy któraś z nich okaże się tą idealną dla niej i spełni wysokie wymagania artystki? Czy będzie współgrać z jej, jak to sama ujęła, charakterkiem i temperamentem?

Reklama

- Wyobrażenie o mojej wymarzonej sukni ślubnej przeobraża się praktycznie co tydzień. Podobnie jak mój nastrój, zmienne jest jak pogoda. Gdy opowiem dzisiaj, jak powinna wyglądać ta suknia, możecie być pewni, że już za miesiąc będzie to zupełnie coś innego. Z pewnością chciałabym, żeby była połączeniem dwóch skrajnie różnych światów. Na pierwszy rzut oka mogą się nawet wykluczać, ponieważ sama jestem zbiórką niepasujących do siebie cech. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim ślubie było inaczej. Mogę wybrać długi klasyczny welon oraz fantazyjną, seksowną, a jednocześnie prześwitującą sukienkę - tłumaczy wokalistka.

w kolejnych odcinkach "SSŚ" ślubną suknię będzie wybierać również Miss Universe Poland 2014 Marcela Chmielowska, a swoim przyjaciółkom - przyszłym pannom młodym, towarzyszyć będą m.in.: Justyna Steczkowska, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec i Izabela Janachowska.

"Salon Sukien Ślubnych" to polska edycja popularnego od lat na całym świecie ślubnego show - "Say Yes to the Dress".

Gospodarzem polskiej edycji show jest Stefano Terrazino. W "Salonie Sukien Ślubnych" zobaczymy go w zupełnie nowej roli. Mało kto bowiem wie, że jest on absolwentem wydziału krawiectwa teatralnego. Przez trzy lata prowadził swoje własne atelier z sukniami wieczorowymi. Wtedy scena i taniec wygrały, ale dziś na nowo i w zupełnie inny sposób myśli o swoim wyuczonym zawodzie. Nie wyklucza, że kiedyś do niego wróci. Cieszy się z nowego wyzwania, jakie stawia przed nim program "Salon Sukien Ślubnych: Polska", i przyznaje, że świetnie czuje się w roli doradcy kobiet.

"To dla mnie wspaniałe doświadczenie i wielki zaszczyt, że mogę doradzać pannom młodym w tak ważnym dla nich wyborze idealnej sukni. Każda z nich jest inna. Określa ją charakter, temperament oraz sylwetka. Czuję odpowiedzialność za wybór sukni wspólnie z nimi, dlatego do tej roli podchodzę z szacunkiem, nie decyduję za nie. Staram się je ośmielić, dodać wiary w ich instynkt i intuicję. To one powinny czuć się pięknie i komfortowo w swoich kreacjach" - mówi prowadzący program Stefano Terrazzino.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Salon sukien ślubnych | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy