Reklama

Doda: "Całe życie walczę"

Doda, z pomocą narzeczonego i przyjaciół, będzie walczyć o główną nagrodę w specjalnym wydaniu programu "Tak to leciało". 4 kwietnia, w Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych, piosenkarka rozpocznie grę, a w następną niedzielę (11 kwietnia) będzie wyśpiewywać kolejne piosenki w drodze do 150 tysięcy złotych.

Najsłynniejsza obecnie para polskiego show-biznesu poświęciła swój prywatny czas, aby wygrać pieniądze na rzecz młodych ludzi chorych na stwardnienie rozsiane. Ten występ budzącej wiele emocji i kontrowersji wokalistki, jest dowodem na to, że Doda ma nie tylko cięty język, ale i dobre serce.

Reklama

Gwiazda podjęła się nie lada wyzwania, gdyż czekało ją śpiewanie piosenek innych wykonawców. Do studia zaprosiła swoich bliskich, którzy zasiedli na miejscach suflerów. Asystentka, przyjaciółka i narzeczony. Ta trójka wspierała ją duchowo i merytorycznie. Przy której piosence musiała skorzystać z ich pomocy? Czy poprosiła o nią Nergala? Czy artysta zgodził się zaśpiewać z Dodą?

Dlaczego wokalistka podjęła takie wyzwanie? Przed samym wejściem do studia, Doda tak skomentowała swoją decyzję o udziale w "Tak to leciało!":

"Ja całe życie czuję się jak uczestnik. Cały czas o coś walczę i ciągle biorę udział w jednym wielkim konkursie. W tym przypadku różnica jest taka, że nie wygrywam niczego dla siebie, tylko dla kogoś innego. Dlatego też jest to sto razy większa odpowiedzialność. Ale ja jestem straszną zadziorą i mam taki charakter, że gram do końca".

A co o występie Dody sądzi gospodarz programu - Maciek Miecznikowski?

"Wiedziałem, że Doda dobrze śpiewa. Nasze trasy koncertowe skrzyżowały się już kilka razy, więc widziałem ją na scenie. Ale to co pokazała w Tak to leciało i tak mnie nieźle zaskoczyło. Jest swobodna, zna teksty piosenek i świetnie sobie radzi z repertuarem innych artystów. Jestem fanem Dody!" - śmiał się Miecznikowski.

Podczas wizyty w studiu gwiazda zdradziła kilka szczegółów z życia prywatnego. Między innymi odbyła się dyskusja na temat podziału domowych obowiązków z Nergalem czy opowiedziała o idolach z dziecięcych lat.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | żyja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje