Reklama

Długo czekała na sukces

Poczucie humoru to jej znak firmowy. Gdyby nie czujne oko Szymona Majewskiego, być może polski show-biznes przegapiłby prawdziwą perłę. Katarzyna Kwiatkowska przebijała się do elity aktorskiej długo i z trudem. Teraz jest jej czas.

Pełna temperamentu Magda w "Regułach gry" i poczciwa Paula w "Aidzie" - to ostatnie duże serialowe role Katarzyny Kwiatkowskiej. W obu bawi i budzi sympatię.

Reklama

A tak niewiele brakowało, by zasiliła rzeszę niespełnionych aktorek, które przez całe życie zawodowe grają epizody i na próżno czekają na wielką szansę. Dla niej przepustką do sławy był program "Szymon Majewski Show", w którym parodiowała znane kobiety.

- Nie mam ulubionej postaci. Znudziłabym się, parodiując jedną osobę - mówiła w jednym z wywiadów. Jej parodie to dzieła sztuki. Była Krystyną Jandą i Kazimierą Szczuką, Nelli Rokitą i Dodą.

To ostatnie wcielenie towarzyszy jej od lat. Niedawno jako Doda odwiedziła program "Szymon na żywo". Znów była świetna.

Obyczajowo-komediowy serial "Aida" średnio spodobał się publiczności. Nie wiadomo, czy będzie miał dalszy ciąg. Katarzyna Kwiatkowska jednak zdołała się przebić ze swoją rolą Pauli - zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa, która jednocześnie jest prostytutką.

W ostatnim przed wakacjami odcinku Paula i jej przyjaciółka Aida (Sonia Bohosiewicz) szykują się na ślub Zibiego (Tomasz Sapryk). Wybierają suknie, ale czy w ogóle dojdzie do zaślubin?

Wiadomo, że jesienią obejrzymy nowe odcinki serii "Reguły gry". Już ruszyły zdjęcia! Co przydarzy się bohaterom? Być może dziecko...

W przedwakacyjnym odcinku mąż Magdy (Kwiatkowska) poddaje się specjalistycznym badaniom, gdyż małżonkowie nie mogą doczekać się potomka. Lekarze diagnozują u mężczyzny pewien medyczny problem. Czy to przeszkodzi parze w posiadaniu dziecka? Zobaczymy.

Przypomnijmy, że Kwiatkowska występuje nie tylko w serialach, ale także w filmach. Niedawno zagrała główną rolę w pełnometrażowym debiucie fabularnym Marii Sadowskiej zatytułowanym "Dzień kobiet".

Zobacz zwiastun filmu znanej piosenkarki:


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Kwiatkowska | katarzyna | długie | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje