Reklama

Dla Szulim liczy się atmosfera

Kogo zobaczymy w programach Agnieszki Szulim? A kto nie chce z nią rozmawiać?

Odkąd prowadzisz "Na językach", coraz bardziej interesujesz się produkcją programów. Chcesz stanąć po drugiej stronie kamery?

Reklama

Agnieszka Szulim: - Myślę intensywnie o dalszej ścieżce mojej kariery. Mam w sobie dużo pokory i spodziewam się, że całego życia nie spędzę na wizji. Pewnego dnia ustąpię miejsca nowym twarzom i wtedy będę mogła zająć się m.in. produkcją. Praca w telewizji jest ciekawa i z jednej, i z drugiej strony kamery.

Jakie są teraz twoje oczekiwania wobec programu "Na językach"?

- Przede wszystkim chcę, aby drugi sezon był co najmniej tak dobry jak pierwszy, albo lepszy. Zamierzam dalej odsłaniać mechanizmy rządzące show-biznesem. Pokazywać, jak rodzą się i spadają kolejne gwiazdy. W mediach można łatwo zaistnieć. Wystarczy przyjść na imprezę i wywołać skandal. Jednak żeby kariera okazała się trwała, trzeba mieć pomysł na siebie, pracować mozolnie i z pasją. Trzeba też być odpornym na krytykę.

Ty zawsze byłaś odporna?

- Nauczyłam się tego przez lata pracy. Inaczej nie mogłam funkcjonować w tym świecie. To cena, którą się płaci za popularność. Gdybym przeżywała wszystko, co ludzie o mnie mówią, pewnie bym zwariowała. Chociaż zdarzyło mi się przejąć tym, co o sobie przeczytałam. Chyba nie ma osoby, której nigdy by nic nie ukłuło...

Otwartość, szczerość, a może chemia? Co jest dla ciebie najważniejsze, gdy prowadzisz wywiad?

- Atmosfera. Staram się, aby moi goście jak najlepiej się czuli. Ważne jest dla mnie też, aby to była rozmowa, a nie przepytywanie.

Z kim najbardziej chciałabyś porozmawiać w studiu?

- Z Kubą Wojewódzkim, ale wiem, że się nie zgodzi. Pytam go o to co dwa miesiące i liczę, że mnie zaskoczy. Ale znam jego podejście i szanuję to, że nie chce udzielać wywiadów. Zresztą wcale nie musi!

A kogo zobaczymy w "Stylowym magazynie"?

- Na pewno spotkam się z blogerkami modowymi. Ich zadaniem będzie stworzenie stylizacji, nie przekraczającej swym kosztem 100 zł. Resztę trzeba zobaczyć.

Rozmawiała: Aleksandra Lipiec

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje