Reklama

Dla dobra dziecka

Stateczna Grażynka z "Klanu" i kochliwa Kinga z "Pierwszej miłości" stanęły u progu życiowych zmian. Jednak kiedy upragnione szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wygląda na to, że idąc za głosem swoich pociech, zrezygnują z niego!

Kiedyś kobiecie z dziećmi ciężko było ułożyć sobie życie na nowo. Teraz, choć obyczajowo panie z bagażem doświadczeń mają łatwiej, trudności w poszukiwaniu szczęścia i nowej miłości zaczynają się piętrzyć... w domu. Okazuje się, że czasem najbliższa rodzina potrafi stanąć na przeszkodzie rodzącemu się uczuciu. Jak sobie z tym poradzą nasze znane i lubiane serialowe bohaterki?

Reklama

Po śmierci Ryśka (Piotr Cyrwus) pogrążona w żałobie Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie spodziewała się, że jeszcze kiedyś los się do niej uśmiechnie. Spotkanie z Arkadiuszem (Daniel Olbrychski) otworzyło jej oczy na nowe możliwości. Dużo zainwestowała angażując się w ten związek. Maciej (Piotr Swend) przepadał za nowym partnerem mamy, który dzielił z nim muzyczne pasje, a także nie raz służył sercową poradą.

Kiedy Arkadiusz zniknął z ich życia i zastąpił go Leopold (Grzegorz Wons), Maćkowi nie spodobała się ta zmiana. Oznajmi mamie, że nie chce, by spotykała się z nowym adoratorem, a Grażynka postanowi zrezygnować z tego uczucia! Leopold nie podda się tak łatwo - zaprosi ją na wspólne wyjście, a czułe pożegnanie na zakończenie randki zrobi na niej duże wrażenie...

Burzliwa znajomość Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) z Arturem (Łukasz Płoszajski) od ponad dekady emocjonuje fanów "Pierwszej miłości". Od kiedy Kulczycki oświadczył się swojej miłości, wszyscy wyczekują szczęśliwego zakończenia na ślubnym kobiercu. Niestety, wygląda na to, że droga do szczęścia tych dwojga wybrukowana jest kłopotami.

Choć Tomeczek (Oskar Wojciechowski), syn Żukowskiej, na początku uwielbiał Artura, który obsypywał go drogimi podarunkami, teraz postanowił posłać go gdzie pieprz rośnie. Uprzykrzał mu życie we wspólnym mieszkaniu. Kinga ma dość zachowania swojego syna.

Kulczycki dzielnie znosi psikusy przyszłego pasierba, ale czeka go o wiele poważniejsza próba. Kinga odkryje, że jest w ciąży! Jednak z jej obliczeń wynika, że to nie Artur jest ojcem... To będzie dla niego kolejny cios. Czy dzieci Kingi staną na przeszkodzie ich wspólnemu życiu?

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje