Reklama

Reklama

Diana Rudnik odchodzi z TVP!

Diana Rudnik, odsunięta od prowadzenia "Wiadomości" na początku stycznia, postanowiła odejść z Telewizji Polskiej. Prezenterka, pracująca ostatnio w TVP Info, mailowo pożegnała się z kolegami z kanału i podziękowała za 10 lat pracy.

Diana Rudnik w studiu "Wiadomości" TVP1, fot. Bauer

Informację o odejściu Rudnik z TVP podał portal Wirtualnemedia.pl. Prezenterka pożegnała się z kolegami wczoraj, 29 lutego.

Rudnik prowadziła w TVP Info serwisy informacje w paśmie "Info Dzień" oraz blok "Info Poranek". Od września 2015 roku była też gospodynią niedzielnych "Wiadomości", ale po objęciu fotela prezesa TVP przez Jacka Kurskiego, została odsunięta od tej pracy.

Diana Rudnik ukończyła politologię ze specjalnością dziennikarską w Instytucie Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego. Karierę telewizyjną rozpoczęła w 1992 roku. Była dziennikarką redakcji opolskiej TVP3 Katowice, później pracowała w TVP3 Łódź. W listopadzie 2002 przeszła do "Informacji" Polsatu. Pracowała również w TVP4 jako prezenterka "Dziennika".

Reklama

W październiku 2006 wróciła do TVP. Prowadziła najpierw "Kurier" w TVP3, następnie - po przekształceniu TVP3 w TVP Info w październiku 2007 - "Serwis informacyjny". Od października 2010 do maja 2011 prowadziła program interwencyjny "Celownik". Od września 2015 prowadziła "Wiadomości".
INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Diana Rudnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy