Reklama

Reklama

"Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

21 kwietnia rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN "Diagnoza". W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

21 kwietnia rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN "Diagnoza". W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.
Maja Ostaszewska w drodze na nagranie programu "Dzień Dobry TVN" (22 kwietnia 2017) /AKPA

Główną bohaterką "Diagnozy" jest Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), którą widzowie poznają w dramatycznych okolicznościach. Anna, na skutek wypadku, straci pamięć. Leżąc w jednym ze śląskich szpitali, pod troskliwą opieką lekarzy, a szczególnie dr. Michała Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny), będzie próbowała odzyskać swoje życie.

Czy dowie się, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? W miejscu, gdzie rozgrywają się ludzkie dramaty, zdeterminowana Anna stoczy walkę o siebie. Niestety pojawi się ktoś, kto zrobi wszystko by Nowak nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości...

Reklama

Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów oraz oddani swojej pracy lekarze ze Specjalistycznego Szpitala w Rybniku. W każdym z odcinków z poświęceniem zaangażują się w walkę o zdrowie i życie chorych. Niespodziewanie, historie te przywołają bolesne wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości.

W nowej produkcji wystąpią też m.in. Magda Popławska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski oraz Aleksandra Adamska.

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka-Gacke, która stoi za sukcesem takich hitów jak: "Druga Szansa", "Niania" czy "Kasia i Tomek". Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów - Agnieszka Krzyt, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzysta, m.in.: "Na Wspólnej", "Singielki" czy "Drugiej Szansy"). Kierownikiem produkcji jest Dagmara Bończyk. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwają Xawery Żuławski ("Druga Szansa", "Prawo Agaty") i Łukasz Palkowski ("Belfer", "Bogowie"). Zdjęcia realizuje Tomasz Naumiuk, za montaż odpowiada Piotr Kmiecik. Autorem scenografii jest Barbara Ostapowicz, a kostiumów - Dorota Williams. Muzykę do serialu skomponował Łukasz Targosz.

Serial powstał na bazie autorskiego pomysłu Doroty Kośmickiej-Gacke oraz Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Zdjęcia do serialu potrwają do końca wakacji, a produkcja trafi na antenę jesienią.

Wpadka na wizji

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" (22 kwietnia) Magda Mołek, podczas wywiadu z aktorami, Mają Ostaszewską i Adamem Woronowiczem oraz producentką serialu, Dorotą Kośmicką-Gacke, zdradziła nieopatrznie tożsamość głównej bohaterki. Na jaw wyszła tajemnica, którą widzowie mieli poznać dopiero w finale pierwszego sezonu "Diagnozy". Zapadła krępująca cisza, na szczęście zręcznie przerwał ją Marcin Meller, karcąc współprowadzącą słowami: "Pani producent urwie nam głowy, mieliśmy nic nie zdradzać". Wpadkę wycięto z materiałów pochodzących z odcinka, które dostępne są w internecie.

Ponieważ nie chcemy psuć Wam przyjemności oglądania i rozwikływać zagadki szybciej, niż działo się to w "Belle epoque", nie wyjawimy, kim będzie postać grana przez Maję Ostaszewską. Sama aktorka powiedziała jedynie, że także brała udział w szkoleniach medycznych organizowanych dla obsady. Czyżby to był trop?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska | Diagnoza (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy