Reklama

Reklama

"Demakijaż": Najpopularniejsze pary polskiego show-biznesu

27 września na kanale Polsat Cafe wystartuje nowy sezon talk show "Demakijaż", którego gospodarzem jest Krzysztof Ibisz. Po blisko stu odcinkach, w których gościły wspaniałe kobiety, największe gwiazdy polskiej sceny, filmu, sportu, internetu i telewizji, przyszedł czas na historie najgorętszych par w polskim show-biznesie oraz znanych rodziców i dzieci, które poszły w ich ślady.

Krzysztof Ibisz , Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski na planie programu "Demakijaż"

Zaproszeni do studia goście opowiedzą swoim o życiu, sukcesach, upadkach oraz o tym, czego nie zobaczymy w mediach. Widzowie dowiedzą się także czy daleko pada jabłko od jabłoni oraz jaki jest sekret udanego związku. W niezwykle szczerych rozmowach bohaterowie odkryją swoje tajemnice i podzielą się swoim spojrzeniem na świat.

Na kanapie u Krzysztofa Ibisza pojawią się m.in. Piotr Gąsowski z synem Kubą, owocem związku aktora z uwielbianą przez widzów aktorką, Hanną Śleszyńską. 25-latek jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej, a na swoim koncie ma już kilka ciekawych ról m.in. w serialach "Belfer", "Na Wspólnej", czy "Na dobre i na złe". Jest także dobrze znany w środowisku dubbingowym. Występował również jako reporter w programie "Dzień dobry TVN".

Reklama


Zaproszenie do programu przyjęli także stroniący od mediów Dorota Landowska oraz Mariusz Bonaszewski. Aktorska para od samego początku uwielbiała ze sobą pracować. Mariusz jest także świetnym reżyserem, a Dorota w tym roku debiutowała w tej roli na deskach teatru. Wielokrotnie nagradzani na festiwalach teatralnych, prywatnie rodzice dwójki dzieci Marysi i Stasia. Oboje pochodzą znad morza i to właśnie na Bałtykiem najlepiej odpoczywają. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, nie od razu między nimi zaiskrzyło. Do swojego związku dojrzewali powoli, byli ostrożni i pełni nieufności. Na ślub zdecydowali się dopiero po siedemnastu latach wspólnego życia. Dziś stanowią dowód na to, że miłość jest cierpliwa.

Kolejną parą ze sporym bagażem doświadczeń i będą Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, którzy na co dzień przemierzają Polskę z własnym teatrem, a ich zabawne filmy na profilach społecznościowych cieszą się sporym zainteresowaniem wśród fanów. Razem przyciągają ok. 300 tysięcy obserwujących. Poznali się trzynaście lat temu na planie serialu "Halo Hans!". To była miłość od pierwszego wejrzenia, ale jej medialny charakter (uwielbiają brylować na salonach) miał raczej gorzki niż słodki smak. Długo ciągnęły się na nimi burzliwe rozwody. W 2009 roku para doczekała się syna Michała, a cztery lata temu na świat przyszła ich córka, Nadia. Tamara ma również dorosłego syna Krzysztofa z pierwszego małżeństwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy