Reklama

Debiutancki singiel finalistki... "You Can Dance"

Aneta Gąsiewicz postanowiła spełnić marzenie z dzieciństwa i właśnie pracuje nad swoim debiutanckim singlem. Utwór będzie utrzymany w klimacie pop i R’n’B, a tancerka zaśpiewa po angielsku. Wcześniej finalistka "You Can Dance" nagrywała covery znanych utworów i zamieszczała je w sieci. Niemal zawsze spotykała się z przychylnymi opiniami słuchaczy.

Piosenka będzie o tym, jak czuć się dobrze w związku - zapowiada Aneta Gąsiewicz

Artystka przyznaje, że jej muzyczne plany dojrzewały powoli. Wcześniej śpiewała tylko w domowym zaciszu, teraz postanowiła wydać debiutancką EP-kę.

Reklama

- Piosenka będzie w stylu R’n’B, po angielsku i będzie o tym, jak czuć się dobrze w związku. Od wielu lat chciałam tak naprawdę śpiewać i chciałam coś z tym robić, tylko jakoś nigdy nie miałam za bardzo odwagi, żeby się tym zająć, żeby się przełamać. Ale stwierdziłam, że ma się jedno życie, więc stąd to śpiewanie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Aneta Gąsiewicz, tancerka.

Gąsiewicz wspomina, że ludzie zawsze zwracali uwagę na jej charakterystyczną barwę głosu i namawiali ją do śpiewania dla szerszej publiczności.

- Świat zaczął mi dawać znaki, bo mimo że nie śpiewałam, to ludzie mi mówili: "Ojej, ale ty masz super głos, czy może śpiewasz?". Jak piąta osoba mnie zapytała, to stwierdziłam, okej, może jednak coś z tym zrobię. Namawiała mnie też rodzina i znajomi - dodaje Aneta Gąsiewicz.

Aneta Gąsiewicz jest finalistką programu "You Can Dance" z 2008 roku. Tancerka ma na swoim koncie m.in. współpracę choreograficzną z Edytą Górniak, Dodą i Mariną. Prowadzi również bloga modowego FancyICON.

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje