Reklama

Reklama

David Hasselhoff zmienił nazwisko?!

Gwiazdor "Słonecznego patrolu" i "Nieustraszonego" poinformował w czwartek, 12 listopada, że od tego momentu nazywa się... David Hoff.

Gwiazdor "Słonecznego patrolu" i "Nieustraszonego" poinformował w czwartek, 12 listopada, że od tego momentu nazywa się... David Hoff.
David Hasselhoff /Carlos Alvarez /Getty Images

"Od dawna chciałem usunąć kłopoty (ang. hassle) ze swojego życia. Teraz to potwierdzone" - wyznał David Hasselhoff.

O zmianie nazwiska aktor opowiedział w krótkim filmie, zamieszczonym na swoim koncie na serwisie YouTube. W materiale gwiazdor pokazuje także oprawiony certyfikat, świadczący o zmianie nazwiska. Kłopoty, o których mówił, tyczyły się zapewne powtarzających się problemów z alkoholem...

Jak podają przedstawiciele Hasselhoffa, aktor wcale nie zmienił nazwiska. Zamieszczony przez niego film jest natomiast częścią przemyślanej kampanii reklamowej, której dalszy ciąg powinniśmy poznać niedługo. 

Aktor nie może narzekać na brak pracy. W 2015 roku pojawił się między innymi w krótkometrażowym hołdzie dla epoki VHS "Kung Fury" oraz trzeciej części telewizyjnego cyklu "Sharknado". Jak sam powiedział, jest to "najgorszy film, jaki zobaczycie w całym swoim życiu". Dodał jednak, że na planie bawił się świetnie.

Reklama

Obecnie aktor gra główną rolę w serialu komediowym "Hasselhoff wraca do gry", opowiadającym historię międzynarodowej gwiazdy telewizyjnej... Davida Hasselhoffa - wcielającego się w dużej mierze w sfabularyzowaną wersję samego siebie. David przybywa do Wielkiej Brytanii z nadzieją nadania nowego impetu swojej, oględnie rzecz ujmując, niezbyt dynamicznie rozwijającej się karierze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: David Hasselhoff

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy